Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ką turite žinoti, jei norite prekiauti ar teikti paslaugas Alytaus miesto viešosiose vietose?

2021 09 20

Alytaus mieste skatinamas ir remiamas smulkusis verslas. Pernai vasarą buvo pastatytos dvi medinės stoginės prekiautojams prie Vidzgirio „Iki“ ir šalia Naujosios g. 86 (netoliese Putinų „Maxima“), kurių populiarumas yra akivaizdžiai matomas, nes jau pavasarį buvo išduoti visi leidimai prekiauti. Iš viso savivaldybė išdavusi 24 leidimus. 

Norintys prekiauti savo užaugintomis daržovėmis, vaisiais ar miško gėrybėmis gali tai daryti iš prekybai pritaikytų mobiliųjų įrenginių (pvz., prekystaliai, vežimėliai, stalai, skėčiai, pakylos, stoveliai ar kita panašaus pobūdžio įranga) Lauko g. 4 esančioje aikštelėje. Primename, kad Alytaus miesto gyventojai, sulaukę pensijos amžiaus arba turintys neįgaliojo pažymėjimą, už leidimą prekiauti savo užauginta produkcija nemoka. Taip pat leidimai prekiauti nemokamai išduodami įstaigoms ir asmenims, teikiantiems paslaugas, prekiaujantiems maisto ir ne maisto prekėmis, renginių, organizuojamų labdaros tikslais, metu, organizuojantiems reklamines akcijas; renginių generaliniams rėmėjams, kuriuos nustato renginio organizatorius; moksleiviams ir studentams, prekiaujantiems savos gamybos produkcija; etnokultūros renginių metu organizuojamose parodose-mugėse savo gamybos produkciją pristatantiems dalyviams; ir asmenims, teikiantiems paslaugas, prekiaujantiems maisto ir ne maisto prekėmis renginių, organizuojamų savivaldybės seniūnaitijų teritorijose, metu.

Vėlinių laikotarpiu prekiauti gėlėmis, jų puokštėmis ir žvakėmis Alytaus mieste galima prie Pirmojo Alytaus kapinių (Klevų g.) ir prie Daugų g. esančių kapinių. Tai pat prekiauti galima prie viešųjų Alytaus miestui priklausančių Užupių kapinių Miškininkų g. 63A, Nemunaičio sen., Balninkų k., Alytaus r. Tačiau šiais metais spalio 31 d. – lapkričio 1 d. visi leidimai prekiauti jau yra išduoti. Iš viso leidimų prekiauti išduota 30, nors poreikis prekiauti yra didesnis. Dar vasarą visi leidimai esamoms prekybos vietoms buvo išduoti. Todėl pasak Auksės Juonienės, norintys Vėlinių metu prekiauti, turi gerokai iš anksto pasirūpinti leidimu.

Prieš Kalėdas ir Naujuosius metus prekiauti malkomis, eglutėmis ir jų šakomis, netrukdant eismui ir pėstiesiems galima šiose vietose: Kepyklos g. (prieš pastatą Kepyklos g. 17), šalia Ulonų g. 33B, Miškininkų g. (aikštelėje prie pastato Miškininkų g. 2) ir Lauko g. 4 aikštelėje.
Alytaus miesto viešųjų vietų, kuriose prekiaujama ir teikiamos paslaugos, sąrašą galite rasti čia. 
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/7ce507d0648311eb9dc7b575f08e8bea/asr

Norintys prekiauti (teikti paslaugas) turi pateikti prašymą savivaldybės administracijai. Prašymo forma čia.

Kontaktai pasiteirauti:

  • Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė. Tel. (8 315) 55 115, mob. tel. 8 626 56 460, el. p. aukse.juoniene@alytus.lt
  • Turto valdymo ir verslo skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Janušauskienė. Tel. (8 315) 55 139, mob. tel. 8 616 89 170, el. p. egle.janusauskiene@alytus.lt

Turto valdymo ir verslo skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-21