Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Neformalaus vaikų švietimo programos

NVŠ teikėjai norintys gauti neformaliojo vaikų švietimo programų dalinį finansavimą turi atlikti tokius veiksmus (prašymo forma), paraiškos forma (1 priedas)

Darbai registruose ir informacinėse sistemose:

Akredituotų laisvųjų mokytojų pateiktų neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas

Eil. Nr. Laisvojo mokytojo vardas, pavardė Neformaliojo vaikų švietimo programos kodas ir programos pavadinimas
1. Loreta Spitrytė
  1. (120300571) „Tapk krepšinio šokėja!"
  2. (120300635) Linijiniai šokiai, aerobika
  3. (120501149) Aerobinė gimnastika
2. Vilija Markauskienė
  1. (122001082) „Kuriu papuošalą pati"
  2. (122001077) „Mokomės švęsti kultūringai"
3. Rūta Karkauskaitė-Ivanauskė
  1. (120300573) Šokio aerobika ir kūno rengyba
  2. (120501152) Kūno rengyba treniruoklių salėje
  3. (120501261) Funkcinės treniruotės treniruoklių salėje
4. Raminta Parchomenkienė
  1. (120300718) Neoklasikinio šokio studija
5. Tomas Vainikonis
  1. (120500967) Vaikų mokymas plaukti, vandens terapija ir plaukimo pratybos neįgaliesiems
6. Inga Neseckienė
  1. (121400574) Anglų kalba mažiesiems
7. Eglė Lynikienė
  1. (121200088) Kino klubas
8. Alina Kunigiškienė
  1. (121400573) „Mokausi anglų kalbos linksmai"
9. Ligitas Bernatavičius
  1. (120300286) Pramoginių šokių mokymas
10. Lilija Bernatavičienė
  1. (120300287) Pramoginių, šiuolaikinių ir orkestrinių šokių mokymas
11. Asta Galbuogienė
  1. (122000294) Menas kaip terapija
  2. (122000296) Integruotas dramos būrelis „Kuriame kartu" 
  3. (122000704) Integruota programa „Judėk ir būk sveikas"
12. Jolita Kalėdienė
  1. (121100335) Keramikos studija
  2. (121400279) „Man patinka anglų kalba" 7–8 metų moksleiviams
  3. (121400280) „Man patinka anglų kalba"  8–10 metų moksleiviams
  4. (121400281) „Man patinka anglų kalba" 10–11 metų moksleiviams
13. Aušra Saulevičiūtė
  1. (120300566) Šou ir šiuolaikinio šokio stiliaus techninių elementų mokymo užsiėmimų programa
  2. (120300567) Šokio studija „Aušrinė" vaikų ir paauglių programa
  3. (120300568) Šokio studija „Aušrinė" vyresniųjų šokėjų programa
14. Elvina Narauskienė
  1. (122001241) „Kalbėk, skaityk, rašyk"
15. Jureta Šametienė
  1. (120100596) YAMAHA muzikos mokyklos dainavimo programa
16. Laisvutė Adomaitienė
  1. (120300817) „Liaudies šokis – jaunieji „Dainavos" nariai"
  2. (120300818) „Liaudies šokis – gyvoji tautinės kultūros versmė"
17. Dainius Cimbolas
  1. (120501664) „Mokomės bendrauti ir stiprinti kūną dziudo treniruočių pagalba"
18. Gražina Noreikienė
  1. (120101139) Skudučiavimo ugdymas
19. Rimas Berulis
  1. (120501421) Vaikų pirmojo lygio šaudymo iš lanko programa
Iš viso: 31 programa

Akredituotų kitų neformaliojo vaikų švietimo teikėjų pateiktų neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas

Eil. Nr. Kito neformaliojo vaikų švietimo teikėjo pavadinimas Neformaliojo vaikų švietimo programos kodas ir programos pavadinimas
1. Nacionalinė krepšinio akademija
  1. (120501406) Krepšinis (Alytaus m. sav.)
2. Šokių studija DOSADO
  1. (120300634) Sportinių ir šiuolaikinių šokių mokymas
3. Alytaus kolegija
  1. (121000326) Kompiuterinis projektavimas „AutoCad" sistemoje (I kursas)
  2. (121000331) Trimatė kompozicija ir erdvinis modeliavimas
  3. (121000330) Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas ir spausdinimas (II kursas)
  4. (121000327) Praktiniai medijų meno pagrindai
  5. (121000506) „Web" („Back-end") programavimas
  6. (121000502) Programavimas „Python" sudėtingiau (II kursas)
  7. (121000492) „Logo" ir „MakeCode" programuokime sudėtingiau
  8. (121000510) Kompiuterinė kūryba fotografijoje ir spaudiniuose
  9. (121000495) „Drąsiai į kompiuterijos pasaulį" pradedantiesiems
  10. (121000501) Programavimas mobiliesiems įrenginiams
  11. (121000493) „Logo" programuokime sudėtingiau jaunučiams
  12. (121000498) IT kūrybinė laboratorija (C++4 kursas)
  13. (121000496) Fizika per moderniąsias technologijas
  14. (121000508) Objektinis programavimas (C# kalba)
  15. (121000507) Tinklapių kūrimo pagrindai
  16. (121000500) Pirmoji pažintis su programavimu (C++ 1 kursas)
  17. (121000497) Interaktyvi kūryba „Scratch" ir „Coder Dojo" aplinkose
  18. (121000494) Animacijos kūrimas „Blender" 3D aplinkoje
  19. (121000509) Vaizdų kompozicija su „Adobe Photoshop" programa
  20. (121000503) Programavimo „Python" pagrindai (I kursas)
  21. (121000505) Projektų kūrimas (C++ 3 kursas)
  22. (121000504) Taikomasis programavimas „Java"
  23. (121000499) Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas)
  24. (121000549) Sudėtingesnis programavimas „Scratch" ir „MakeCode" aplinkoje (II kursas)
4. Alytaus apskrities moterų futbolo  klubas
  1. (120501973) Sveikas laisvalaikis sportuojant
5. VšĮ „American English School" Alytaus filialas
  1. (121400028) „Bendrauk drąsiai" Alytaus miesto 7–9 metų moksleiviams (anglų kalba)
  2. (121400029) Viešojo kalbėjimo pagrindai Alytaus miesto 10–14 metų moksleiviams (anglų kalba)
  3. (121400030) Viešojo kalbėjimo menas Alytaus miesto 15–19 metų moksleiviams (anglų kalba)
6. VšĮ „Galiu kitaip"
  1. (120600064) Robotikos akademija
7. Lietuvos šaulių sąjunga
  1. (121500013) Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus miesto jaunųjų šaulių ugdymo programa
8. Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija"
  1. (121100228) Kaimyninių šalių liaudies amatai (medienos dirbiniai)
  2. (121400282) Rusų kalba ir kultūra (ABC)
  3. (121300210) Rusų kalba ir kultūra (pažengusiems)
  4. (121300254) Lenkų kultūros ir kalbos pažinimas
9. VšĮ  futbolo akademija „Dainava"
  1. (120501964) Neformalus vaikų švietimas futbolo veikloje
10. Futbolo klubas „Spartukai"
  1. (120501965) Neformalus vaikų švietimas futbolo veikloje
11. VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras"
  1. (120300908) Saviraiškos lavinimas ir kūno rengyba, pasitelkiant sportinį šokį „Zumba" (Alytus)
  2. (122000795) Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės (Alytus)
12. UAB Kazimiero Simonavičiaus universitetas
  1. (121100381) Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa"
  2. (120600421) Aviamodelizmas (nevykdys)
13. Asociacija Viešieji interneto prieigos taškai
  1. (121000491) IT projektų vadyba ir komandinis darbas Alytaus m.
  2. (121000489) Mobiliųjų aplikacijų kūrimas Alytaus m.
14. VšĮ Inžinerijos mokykla
  1. (121000470) Išmaniųjų sistemų kūrimas – Alytus 
15. VšĮ LT „Imperator"
  1. (120501145) Vaikų fizinio tobulėjimo ir savimotyvacijos pagrindai
16. Asociacija Alytaus tradicinio aikido klubas
  1. (120501645) Japonų kovinio meno aikido („ai wa ki do") sisteminiai užsiėmimai
17. Lietuvos skautija
  1. (121500348) Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa: skautauk, patirk, atrask  (Alytaus m. sav.)
18. Asociacija Alytaus aeroklubas
  1. (120600280) Aviacija, sukurta ir išbandyta laiko
19. VšĮ „Jaunasis sportininkas"
  1. (120501424) Neformalus vaikų, jaunimo ugdymas krepšinio veikloje
20. VšĮ „Jūsų sportas"
  1. (120501420) Neformalus vaikų ugdymas krepšinyje
  2. (120501675) „Augu ir stiprėju kartu su krepšiniu"
21. VšĮ „Robotikos akademija"
  1. (120600120) „Ankstyvoji Robotika – Alytus"
  2. (120600121) „Smagioji Robotika – Alytus"
22. UAB „ARV-Auto"
  1. (120900050) „Mokausi būti vairuotoju"
  2. (120900069) „Jaunasis eismo dalyvis" 
Iš viso: 54 programos
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-03