Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras skelbia atranką laisvai socialinio darbuotojo padėjėjo pareigybei užimti

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras, Naujoji g. 64, Alytus, įstaigos kodas 302591747, skelbia atranką laisvai socialinio darbuotojo padėjėjo pareigybei užimti. 

Terminuota darbo sutartis, darbo krūvis  - 1 etatas.
Darbo užmokestis  - 844.80 Eur. neatskaičius mokesčių.
Atrankos būdas – pokalbis, pateiktų dokumentų analizė.

 KVALIFIKACINIAI REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

 1. Turėti ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą arba iki 1995 metų įgytą specialųjį vidurinį išsilavinimą ir socialinio darbuotojo padėjėjo ar slaugytojo padėjėjo profesinę kvalifikaciją ar būti baigęs socialinio darbo studijų programą, ar Socialinės apsaugos ir darbo ministro nustatyta tvarka būti baigęs socialinio darbuotojo praktinei veiklai pasirengti skirtus mokymus.
 2. Būti išklausęs skubios pagalbos, maisto įmonių  higienos ir socialinių paslaugų higienos įgūdžių mokymų programas.
 3. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais socialinės paramos ir paslaugų teikimą, ir socialines paslaugas (paramą) teikiančių įstaigų bei organizacijų tinklu Alytaus mieste.
 4. Sugebėti taikyti socialinio darbo metodus, išmanyti komandinio darbo metodus ir juos taikyti darbinėje veikloje.
 5.  Gebėti dirbti su socialinės atskirties asmenimis.

PAREIGAS EINANČIO DARBUOTOJO FUNKCIJOS

 1. Šias pareigas einantis darbuotojas vykdo šias funkcijas:
 2. paslaugų gavėjams teikia informavimo, asmeninės higienos ir priežiūros (skalbimo, lyginimo paslaugas ir pan.), maitinimo organizavimo (padėti nusipirkti maisto produktų ir ruošti maistą) paslaugas;
 3. padeda savarankiškai tvarkytis namų ruošoje, padeda apsipirkti ir susimokėti mokesčius, planuoti ir atlikti namų ruošos darbus;
 4. padeda naudotis buitiniais prietaisais bei priemonėmis ir pan.
 5. Padeda paslaugų gavėjams išsaugoti arba atgauti ir palaikyti fizines, psichines funkcijas bei spręsti socialines problemas.
 6. Teikia kokybiškas socialines paslaugas suaugusiems ir vaikams su negalia, senyvo amžiaus asmenims ir  šeimoms, turinčioms socialinių problemų, asmens namuose. 
 7. Teikia klientui nustatytas socialines paslaugas institucijoje pagal pasirašytą  socialinių paslaugų teikimo sutartį.
 8. Tvarkingai pildo atliktų darbų žiniaraščius, kiekvieną mėnesį pateikia ataskaitas ir pildo kitus reikalingus dokumentus.
 9. Pristato klientui išrašytus mokėjimo kvitus.
 10. Vertina visus klientus vienodai ir teikia jiems pagalbą nepriklausomai nuo jų socialinės padėties, tikėjimo, lyties, rasės, įsitikinimų ar pažiūrų.
 11. Kuria bendradarbiavimo su klientu santykius, į jo socialinių problemų sprendimą įtraukia jį patį, jo šeimą, bendruomenę.
 12. Teikiant paslaugas, bendradarbiauja su pirminės sveikatos priežiūros specialistais, nevyriausybinių organizacijų ar religinių bendruomenių ir kitų institucijų atstovais. 

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
 2. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
 3. gyvenimo aprašymą (CV);
 4. pretendentai gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų kopijas.

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu (Naujoji g. 64, Alytus) pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu a.cepule@aspc.lt nuoroda:  Dėl  laisvos socialinio darbuotojo padėjėjo darbo vietos. 
Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Dokumentai priimami pirmadieniais—ketvirtadieniais 8.00—12.00 ir 12.45—17.00 val. , penktadieniais 8.00—12.00 ir 12.45—15.45 val.
Dokumentų priėmimo pabaiga 2020 m.  spalio 29 d. 17.00 val. 
Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, apie atrankos datą bus informuojami asmeniškai. 
Kontaktinis tel. (8 315) 51 124, el. p. info@aspc.lt


 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-15