Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl Žemės sklypo Girakalnio g. 68, Alytuje, padalijimo į du atskirus žemės sklypus ir jų tvarkymo bei naudojimo režimų nustatymo detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD, reg. Nr. T00005249, koregavimas) ir teritorijų planavimo proceso inicijavimo sutarties sudarymo

Informuojame, kad yra priimtas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimas pradėti rengti Žemės sklypo Girakalnio g. 68, Alytuje, padalijimo į du atskirus žemės sklypus ir jų tvarkymo bei naudojimo režimų nustatymo detaliojo plano koregavimą (TPD, reg. Nr. T00005249, koregavimas) ir sudaryti teritorijų planavimo proceso inicijavimo sutartį (2021-11-24 įsakymas Nr. DV-1272).

Planavimo organizatorius – Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, Rotušės a. 4, Alytus, tel. (8 315) 55 102, faksas (8 315) 55 191, el. p. info@alytus.lt.

Plano rengėja – Aido Urmanavičiaus IĮ, Naujoji g. 3, Alytuje, III a, tel. (8 687) 46 509, el. p. architektas@me.com. 

Pasiūlymų teikimo tvarka – pasiūlymai dėl teritorijų planavimo dokumentų planavimo organizatoriui teikiami raštu ir (ar) Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje visą teritorijų planavimo dokumentų rengimo laiką iki viešo svarstymo pabaigos, viešo svarstymo metu pasiūlymai teikiami ir žodžiu.
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-24