Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto savivaldybė perka 1 ir 2 kambarių butus

Alytaus miesto savivaldybė, didindama socialinio būsto fondą ir siekdama išplėsti galimybes apsirūpinti būstu asmenis ir šeimas, turinčias teisę į socialinio būsto nuomą, Alytaus mieste perka 1 ir 2 kambarių butus.

Derybų būdu bus perkami 7 vieno kambario butai ir 1 dviejų kambarių butas Alytaus mieste, iš kurių vieną ketinama įsigyti pritaikytą neįgaliųjų poreikiams. Butai, esantys bendrabučio tipo, koridorių sistemos, mediniuose ar karkasiniuose namuose, įrengti pusrūsiuose, palėpėse, nebus perkami.

Butų pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų aprašas ir kiti su butų pirkimu susiję dokumentai skelbiami Alytaus miesto savivaldybės interneto svetainėje, išduodami Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame arba Turto valdymo ir verslo skyriuje, 419 kab., Rotušės a. 4, Alytuje. Informacija teikiama tel. (8 315) 55 181, 8 620 24 409.

Pasiūlymai dalyvauti derybose su parduodamo turto dokumentais pateikiami lietuvių kalba užklijuotuose vokuose ir priimami Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame arba Turto valdymo ir verslo skyriuje, 419 kab., Rotušės a. 4, Alytuje, darbo dienomis ir darbo valandomis iki 20120 m. birželio 19 d. 15.45 val.

Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai su pasiūlymais, vyks 2020 m. birželio 22 d. 10 val. Alytaus miesto savivaldybės administracijos pasitarimų salėje 4 aukšte, Rotušės a. 4, Alytuje.

Pridedama:

  1. Butų pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų aprašas
  2. Pasiūlymo dalyvauti derybose forma
  3. Informacijos apie namo, kuriame yra siūlomas parduoti butas, renovavimą forma

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-25