Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus Jotvingių gimnazija skelbia atranką projektinio darbo specialisto pareigoms eiti

Pareigybės lygis – A. Darbo krūvis – 1 etatas (koef. – 5,6-9,4). Atrankos būdas – pokalbis.

Reikalavimai pretendentams:

 1. Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą. 
 2. Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis – turėti geras kompiuterinio raštingumo žinias ir įgūdžių dirbant MS Office programomis.
 3. Žinoti teisės aktus, reglamentuojančius ES struktūrinių fondų projektų administravimą, LR įstatymus, paramos, bendradarbiavimo, pirkimo-pardavimo, administravimo sutarčių sąlygas.
 4. Projektinio darbo specialistas privalo turėti organizacinių sugebėjimų rengiant ir vykdant įvairius projektus. 
 5. Mokėti anglų kalbą (rašymas ir kalbėjimas).

Pretendentų privalumai:

 1. Darbo patirtis bendrojo ugdymo mokykloje.
 2. Projektinės veiklos patirtis.
 3. Kitų užsienio kalbų mokėjimas.

 Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
 4. Gyvenimo aprašymą.
 5. Motyvacinį laišką.
 6. Pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.

Darbo pobūdis: inicijuoti naujus mokyklos strateginius tikslus atitinkančius projektus; organizuoti naujų paraiškų rengimą; koordinuoti ir vykdyti esamus projektus; teikti siūlymus dėl ugdymo veiklos tobulinimo; siekti aktyvesnio mokinių ir mokytojų įtraukimo į projektinę veiklą; skleisti informaciją apie projektinę veiklą mokyklos bendruomenei ir visuomenei; reprezentuoti ir organizuoti mokyklos renginius; pagal kompetenciją dalyvauti gimnazijos direktoriaus įsakymu sudarytose komisijose, darbo grupėse; vykdyti kitus su projektine veikla susijusius gimnazijos direktoriaus, direktoriaus pavaduotojo ugdymui pavedimus; organizuoti ir kontroliuoti statistinių duomenų pateikimą išorės institucijoms, atsakyti už jų teisingumą ir tikslumą.

Dokumentai priimami iki 2022 m. liepos 4 d. mokyklos raštinėje adresu Topolių g. 20 Alytus, siunčiami registruotu laišku ar elektroniniu paštu gimnazija@jotvingiugimnazija.lt. Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus kviečiami į pokalbį. Apie pokalbio datą pretendentai bus informuojami asmeniškai. Daugiau informacijos tel. 8 315 75215.
Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. 
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-20