Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Neįgaliesiems

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras

Alytaus miesto šeimos centras

Alytaus nakvynės namai

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektai

Informacija apie Alytaus mieste vykdomus socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus 2022 metais

Vadovaudamasi Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2022 metų projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2021-09-27 įsakymu Nr. A1-686 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo 2022 metais nuostatų patvirtinimo“, Alytaus miesto savivaldybės administracija organizavo Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje 2022 metų projektų atrankos konkursą. 

 Šių projektų tikslas – gerinti neįgaliųjų socialinę integraciją į visuomenę, įtraukti į organizacinius projektų atrankos, finansavimo bei administravimo procesus savivaldybių administracijas ir skatinti neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias nevyriausybines organizacijas teikti neįgaliesiems reikalingas socialinės reabilitacijos paslaugas, kurios padėtų atkurti ar palaikyti neįgaliųjų socialinius, savarankiško gyvenimo įgūdžius, didinti jų užimtumą, galimybes savarankiškai dalyvauti bendruomenės gyvenime ir darbo rinkoje.
Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. gruodžio 30 d. įsakymu Nr. DV-1436 „Dėl valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų, skirtų Alytaus miesto savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje projektams  finansuoti 2022 metais, paskirstymo tvirtinimo“,  lėšos skirtos devynioms neįgaliųjų organizacijoms. 2022 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti Alytaus mieste paskirstyti 105 326 Eur (17 637 Eur iš Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšų ir 87 689 Eur – iš valstybės biudžeto lėšų).

Informacija apie paraiškų surinktų balų vidurkį ir lėšų paskirstymą pagal Projektų vertinimo ir atrankos komisijos rekomendacijas pateikiama lentelėje.

Įgyvendindamos projektus nevyriausybinės organizacijos teikia neįgaliesiems šias paslaugas:

  • Neįgaliųjų dienos užimtumas, apimantis neįgaliojo kasdieninio gyvenimo įgūdžių ugdymą ir (ar) palaikymą ir (ar) atkūrimą; socialinių įgūdžių ugdymą ir (ar) palaikymą ir (ar) atkūrimą individualiai ir (ar) pagalbos sau grupėse; pažintinių funkcijų formavimą – bendrųjų žinių, gebėjimų, įgūdžių, taikomų praktiškai, suteikimą ar lavinimą; saviraiškos įgūdžių ir meninių gebėjimų lavinimą ir (ar) palaikymą; užimtumą amatų būreliuose ar klubuose, kuriuose mokomasi gaminti įvairius dirbinius, suteikiama galimybė išbandyti ir įvertinti savo gebėjimus, tinkamumą užsiimti amatu.
  • Individualios paslaugos neįgaliajam: palydėjimas ir (ar) pagalba lankantis įstaigose (pvz., užimtumo, ugdymo, sveikatos ir pan.), ir (ar) pavėžėjimo organizavimas; pagalba asmenims su proto ir (ar) psichine negalia priimant sprendimus (informavimas, konsultavimas ir socialinis darbas); informacijos suteikimas prieinama forma, būdu ir priemonėmis, asmeniui, kuriam nustatytas sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis arba 0–40 procentų darbingumo lygis, arba specialiųjų poreikių lygis, mokymas spręsti dėl jo negalios buityje kylančias problemas (mokymas sveikai gyventi, apsitarnauti kasdienėje veikloje, orientuotis ir judėti aplinkoje, naudotis techninės pagalbos priemonėmis, pažinti ir valdyti ligą ir (ar) negalią, savarankiškai spręsti kasdienes problemas).
  • Pagalba atkuriant ar stiprinant darbo įgūdžius. Pagalbą atkuriant ar stiprinant darbo įgūdžius sudaro profesinis konsultavimas ir orientavimas (profesinių interesų, polinkių, lūkesčių, individualių savybių bei privalumų įvertinimas, informacijos apie darbo rinką suteikimas, supažindinimas su mokymosi, užimtumo ar įsidarbinimo galimybėmis, informavimas darbo paieškos bei motyvacijos dirbti ir dalyvauti profesinėje reabilitacijoje didinimo klausimais ir pan.); bendrųjų darbo įgūdžių, kurių ateityje gali prireikti darbo veikloje, formavimas, ugdymas ir įtvirtinimas (bendradarbiavimas, darbas komandoje, darbo saugos instrukcijų laikymasis, gebėjimas planuoti savo darbo krūvį ir organizuoti darbo laiką, darbo užduoties atlikimas iki pabaigos, planavimas, problemų sprendimas ir pan.); pagalba sprendžiant įsidarbinimo, palaikymo darbo vietoje klausimus.
  • Pagalba neįgaliųjų šeimos nariams. Pagalbą neįgaliojo šeimos nariams sudaro individuali emocinė, informacinė pagalba šeimos nariams; pagalbos sau ir šeimos paramos grupių organizavimas (mokymas pasirūpinti neįgaliaisiais šeimoje, buityje, visuomeniniame gyvenime, pažinti ir valdyti neįgaliųjų ligą ir (ar) negalią, sprendžiant kylančias neįgaliųjų šeimos narių emocines, kitas problemas).

Planuojama, kad 2022 metais nevyriausybinės organizacijos nuolatinio, periodinio pobūdžio paslaugas suteiks 349 Alytaus miesto neįgaliesiems, iš jų 41 neįgaliam vaikui. 
Neįgalieji ar jų šeimos nariai, pageidaujantys gauti socialinės reabilitacijos paslaugas 2022 m., gali kreiptis į paslaugas teikiančias nevyriausybines organizacijas pridedamoje lentelėje nurodytais kontaktais. Kartu galime įveikti daugelį kliūčių ir išspręsti aibę problemų. Nelikime vieni ir vieniši.

Informacija apie Alytaus mieste vykdomus Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus 2021 metais

Primename, kad vadovaujantis Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2021 metų projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. A1-906 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2021 metų projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatų patvirtinimo”, 2021 m. Alytaus mieste socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus įgyvendina 9 organizacijos (detali informacija pateikta pridedamoje lentelėje). 

 

Plačiau

Būsto pritaikymas neįgaliesiems

Būstas pritaikomas neįgaliajam, kuriam teisės aktų nustatyta tvarka yra nustatytas:

- specialusis nuolatinės slaugos poreikis ir asmuo turi judėjimo sutrikimų arba
- judėjimo techninės pagalbos priemonių poreikis, arba
- specialusis nuolatinės slaugos poreikis ar specialusis nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis dėl psichikos ar proto negalios (dešimtojo pataisyto ir papildyto leidimo Tarptautinės statistinės ligų ir sveikatos sutrikimų klasifikacijos (Australijos modifikacijos sistema) F kodas) (toliau – asmuo).

Plačiau

Asmeninė pagalba neįgaliesiems

Informuojame, kad Alytaus miesto savivaldybėje pradedama teikti asmeninė pagalba, jos tikslas – suteikti asmeniui individualią pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), kuri padėtų jam gyventi savarankiškai ir veikti visose gyvenimo srityse, atsižvelgiant į individualius asmens poreikius.

DSCF3862.jpg
Plačiau
centras.jpg

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras įkurtas 2001 metais spalio 24 dieną buvusiame Alytaus miesto šilumos tinklų profilaktoriume. Steigėja Alytaus miesto savivaldybė. Įstaigos veikla labai įvairi: tai socialinės, medicininės, sporto paslaugos ir kt. Socialinės veiklos kryptys: ilgalaikė socialinė globa, socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimas. Medicininės veiklos kryptys: I lygio slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos, ambulatorinė medicininė reabilitacija. Čia veikia 55 lovų slaugos ir palaikomojo gydymo, 39 lovų globos, dienos medicininės reabilitacijos skyriai ir sporto kompleksas.

Organizacijos pavadinimas Tikslinė grupė Teikiamos savanorių paslaugos Kontaktai
Maltos ordino pagalbos tarnyba Neįgalūs senyvo amžiaus asmenys, socialinės rizikos šeimos, jaunimas Karšta sriuba į namus, pagalba senyvo amžiaus žmonėms.
Skalbimo ir dušo paslaugos.
Aprūpinimas būtiniausiais maisto produktais, drabužiais ir avalyne.
Įvairi projektinė veikla.
Adresas Vingio g. 15A, Alytus
Tel. Nr. 8 612 77642
El. p. onute.zilioniene@gmail.com;alytus.maltieciai@gmail.com
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyrius Vieniši, neįgalūs, patyrę nelaimę (gaisrai,potvyniai ir t.t.), socialiai remtini, priklausomybių turintys asmenys, sunkiomis ligomis sergantys asmenys,benamiai, iš įkalinimo įstaigų grįžę asmenys, socialinės rizikos šeimos. Socialinių ir savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymas, palaikymas, atkūrimas, asmeninio asistento pagalba, pagalba grįžtant į darbo rinką, integracija į gydymą, ekstremalių situacijų valdymas, savanorių paslaugos renginiuose, savanorių mokymai, vasaros dienos centras, vaikų ir suaugusių stovyklos, pirmos pagalbos, higienos mokymai, žalingų įpročių prevencija. Adresas Ligoninės g. 3, Alytus
Tel. Nr. (8 315) 51 548
El. p. alytus@redcross.lt
VšĮ LASS (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos) pietvakarių centras, LASS Alytaus miesto ir rajono filialas Aklieji ir silpnaregiai Individuali pagalba regėjimo neįgaliesiems, socialinės reabilitacijos paslaugos, naujų įgūdžių ugdymas ir palaikymas, tarpininkavimo paslaugos aprūpinant neįgaliuosius regos techninėmis pagalbos priemonėmis, informavimas ir atstovavimas

Adresas Vilties g. 34, Alytus
Tel. Nr. (8 315) 70 552, 8 674 71829
El. p. alytus@lass.lt

Administracijos adresas: Savanorių pr. 206,
LT-50193 Kaunas
Tel. 8 37 731611
el. p. pietvakariai@lass.lt
www.neregiai.lt

Alytaus klubas „Artritas“ Neįgalūs asmenys, sergantys sąnarių ligomis Socialinių ir savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymas, palaikymas, atkūrimas, asmeninio asistento pagalba Adresas Jaunimo g. 3, Alytus
Tel. Nr. 8 618 54225
Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais asociacijos Alytaus miesto ir rajono skyrius Asmenys, turintys judėjimo negalią Transporto paslaugos, asmeninio asistento pagalba, užimtumas įvairiuose amatų būreliuose ir klubuose, sportinių gebėjimų lavinimas sporto būreliuose, klubuose. Adresas Jaunimo g. 3, Alytus
Tel. Nr. 8 616 52526
El.p. gema.mankeviciene@gmail.com
Viešoji įstaiga Alytaus neįgaliųjų užimtumo dienos centras Fizinę ir psichinę negalią turintys asmenys Bendrosios socialinės paslaugos (informavimo, konsultavimo, sociokultūrinės ir kt.), socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas, meninių ir kt. gebėjimų lavinimas. Adresas: Vilties g. 34, Alytus
Tel. Nr. (8 315) 70 519
El. p. administracija@anudc.lt
buhalterija@anudc.lt
 
Alytaus miesto neįgaliųjų draugija Fizinę negalią turintys LR piliečiai (ar užsieniečiai) nuolat gyvenantys LR teritorijoje, neįgalieji nuo 18 m. Taip pat neįgalių žmonių globėjai (rūpintojai), neįgalių vaikų tėvai, globėjai. Užimtumas, socialinė ir profesinė reabilitacija, savarankiško gyvenimo formavimas, ugdymas, mokymas bei socialinių paslaugų teikimas. Adresas: Vilties g. 34, Alytus
Tel. Nr. (8 315) 70 519
El. p. administracija@anudc.lt
buhalterija@anudc.lt
Alytaus miesto ir rajono diabeto klubas "Viltis“ Sergantieji cukriniu diabetu (vaikai, jaunuoliai, suaugusieji), jų šeimos nariai ir artimieji, kiti bendruomenės nariai Informavimo, tarpininkavimo paslaugos; praktiniai cukrinio diabeto mokymai grupėse ir pagal individualius sergančiųjų poreikius, asmeninio asistento paslauga, užimtumas organizuojant rankdarbių užsiėmimus, stovyklas, parodas. Adresas: Jaunimo g. 3, Alytus
Tel. Nr. 8 683 92285
El. p. levunora@gmail.com
 
Alytaus neįgaliųjų sportinio sveikatingumo klubas "Viltis“ Neįgalūs asmenys Sportinių gebėjimų lavinimas sporto būreliuose, klubuose. Adresas: Naujoji g. 16, Alytus
Tel. Nr. 8 682 64624
El. paštas algiris@aktv.lt; milda81@gmail.com
Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubas „Alytupis“ Neįgalūs asmenys Sportinių gebėjimų lavinimas sporto būreliuose, klubuose; asmeninio asistento paslauga. Adresas: Daugų g. 5A, Alytus
Tel. Nr. 8 685 42262
El. paštas baranauskas.rolandas@gmail.com
Neįgaliųjų ir jų tėvų bei globėjų asociacija „Mirabilia“ Neįgalūs vaikai, jų šeimų nariai Gerosios patirties sklaida, pagalba integruojantis į visuomenę. Adresas: Kernavės g. 8-42, Alytus
Tel. Nr. 8 698 48728
El. p. mirabilia.info@gmail.com
VšĮ „Tėviškės namai" Sunkiais sergantys ligoniai, jų artimieji Paliatyvioji pagalba namuose
Socialinė globa namuose
Ligonių pavėžėjimo paslaugos
savanorystė 
Adresas: Daugų g. 5A, Alytus
Tel. Nr. 8 602 23 561
El. p. hospice@teviskesnamai.lt
Tėviškės namų bendruomenė Onkologiniai ligoniai, jų artimieji Vėžio informacijos ir paramos centras
Socialinių, psichologinių bei dvasinių problemų sprendimo pagalba onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems
Adresas: Daugų g. 5A, Alytus
Tel. Nr. 8 602 23 561
El. p. hospice@teviskesnamai.lt
VšĮ Alytaus poliklinika Sunkią negalią turintys asmenys (vaikai, suaugę, senyvo amžiaus) Integralios pagalbos paslaugos asmens namuose – medicininės slaugos ir dienos socialinės globos. Adresas: Naujoji g. 48, Alytus
Tel. Nr. 8 684 85211
El. p. alytus@apoliklinika.lt
Visuomeninė organizacija (asociacija) specialiosios kūrybos draugija
Alytaus „Guboja“
Neįgalieji (sutrikusio intelekto vaikai ir jaunuoliai) Sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių ugdymas, mokymas, kultūriniai renginiai Adresas: Jaunimo g. 3, Alytus
Tel. Nr. 8 650 36868
El. paštas ilona.burinskiene@gmail.com
VšĮ „Gerumo skraistė“ Senyvo amžiaus žmonės, asmenys turintys negalią ir (ar) laikinai netekę darbingumo asmenys Informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas, atstovavimas.
Individualios pagalbos asmens namuose teikimas, asmeninio asistento ir pagalbos į namus paslaugos.
Dienos užimtumo centro veikla (sociokultūrinės paslaugos); socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas.
Aprūpinimo būtiniausiais maisto produktais ir vaistais paslauga (karantino laikotarpiu);
Maisto organizavimo paslauga;
Pavežėjimo paslauga;
Terapinio pobūdžio užimtumas asmens namuose ir įstaigoje.
Adresas: Lelijų g. 44, Alytus
Tel. Nr. 8 687 71309
El. paštas
gerumo.skraiste@gmail.com
 
Alytaus miesto moterų krizių centras

Nukentėjusieji nuo smurto artimoje aplinkoje.
Nukentėjusieji nuo prekybos žmonėmis.
Asmenys turintys priklausomybių.

Nukentėjusiųjų konsultavimas
Tarpininkavimas, atstovavimas, palydėjimas.
Veiksmų ir pagalbos priemonių plano sudarymas ir pagalba įgyvendiniti.
Intensyvi krizių įveikimo pagalba.
Asmeninės ir šeimos konsultacijos.
Psichosocialinė pagalba.
Specializuotos psichologo konsultacijos.
Specializuotos teisininko konsultacijos.
Priklausomybių specialisto konsultacijos.
Pagalba ikiteisminio proceso metu.
Pagalba teisminio proceso metu.
Pagalba rengiant dokumentus.
Pažymų išdavimas.
Nukentėjusiojo motyvavimas ir įgalinimas.
 

Adresas: Topolių g. 10-18, Alytus
www.ammkc.lt
Tel. Nr. (8 315) 71 170,
+370 611 54342
El. paštas info@ammkc.lt
Vaiko ir mamos dienos centras „KUTIS“ Vaikai ir tėvai Šeimos stiprinimo paskaitos.
Tėvystės gebėjimų ir stiprinimo paskaitos.
Vaikų dienos stovyklų organizavimas mokinių atostogų metu.
Užsiėmimai sensorinėje erdvėje 
Šiuo metu vyksta tik grupei (darželio grupė ar mokyklos klasė)
PASIŽAIDIMAI - tėvų poilsio ir vaikų žaidimų valanda.
Pasižaidimuose dalyvauja vaikai arba kartu su suaugusiuoju, arba galima palikti pedagogų priežiūrai.
Adresas: Vingio g. 15A, Alytus
Tel. Nr. 8 699 87 870
El. pastas kutisinfo@gmail.com
www.kutis.info
Lietuvos kurčiųjų draugijos Vilniaus teritorinės valdybos Alytaus pirminė organizacija Kurtieji, neprigirdintieji, bei apkurtusieji Informavimas, konsultavimas,
atstovavimas ir tarpininkavimas
Individuali pagalba neįgaliajam kaip informacijos teikimas prieinama forma, pagalba sveikatos priežiūros įstaigose ir kitose institucijose.
Pagalba tvarkant dokumentus, sprendžiant įvairias problemas kasdieniniame gyvenime. 
Adresas: Vilties g. 34, Alytus, 
Tel. Nr. 8-674-26 486; 
8-645-91 018 TIK SMS 
El. paštas nijolealytus@gmail.com
www.lkd.lt
 

Psichologinės pagalbos tarnybos telefonu

„Jaunimo linija“

Tel. 8 800 28 888

„Vilties linija“

Tel. 8 800 60 700

„Linija Doverija“

Tel. 8 800 77 277

„Vaikų linija“

Tel. 8 800 11 111

„Pagalbos moterims linija“

Tel. 8 800 66 366

 

Skambučiai 8800 linija yra nemokami.

Informacija atnaujinta: 2020 01 21

Organizacijos pavadinimas Tikslinė grupė Teikiamos savanorių paslaugos Kontaktai
VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras Suaugę, vaikai su sunkia negalia (fizinė, psichinė), senyvo amžiaus žmonės, socialinės rizikos šeimos paslaugos asmens namuose, institucinė dienos socialinė globa, soc. įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugos namuose ir paslaugų centre, pagalba krizinėse situacijose, tarpininkavimo paslaugos aprūpinant neįgaliuosius techninėmis pagalbos priemonėmis. Adresas Naujoji g. 64, Alytus
Tel. Nr. (8 315) 21 570, (8 315) 51 118, (8 315) 51 124
El. p. info@aspc.lt
VšĮ Alytaus miesto neįgaliųjų užimtumo dienos centras Fizinę ir psichinę negalią turintys suaugę asmenys Tarpininkavimas ir atstovavimas, sociokultūrinės paslaugos, kitos bendrosios socialinės paslaugos, socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas, meninių ir kt. gebėjimų lavinimas. Adresas Vilties g. 34, Alytus
Tel. Nr. (8 315) 70 519
El. p. kamjura@gmail.com
VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro globos skyrius Suaugę bei senyvo amžiaus neįgalūs asmenys institucinė socialinė globa (ilgalaikė) Adresas Pramonės g. 9, Alytus
Tel. Nr. (8 315) 77 440
El. p. amrc.administracija@zebra.lt
Alytaus miesto ir rajono diabeto klubas "Viltis“ Sergantieji cukriniu diabetu (vaikai, jaunuoliai, suaugusieji), jų šeimos nariai ir artimieji, kiti bendruomenės nariai Informavimo, tarpininkavimo paslaugos; praktiniai cukrinio diabeto mokymai grupėse ir pagal individualius sergančiųjų poreikius, asmeninio asistento paslauga, užimtumas organizuojantrankdarbiųužsiėmimus, stovyklas, parodas. Adresas Jaunimo g. 3, Alytus
Tel. Nr. 8 683 92285
El. p. levunora@gmail.com
Alytaus neįgaliųjų sportinio sveikatingumo klubas "Viltis“ Neįgalūs asmenys Sportinių gebėjimų lavinimas sporto būreliuose, klubuose. Adresas Naujoji g. 16, Alytus
Tel. Nr. 8 682 64624
Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubas „Alytupis“ Neįgalūs asmenys Sportinių gebėjimų lavinimas sporto būreliuose, klubuose; asmeninioasistentopaslauga. Adresas Daugų g. 5A, Alytus
Tel. Nr. 8 685 42262
Neįgaliųjų ir jų tėvų bei globėjų asociacija „Mirabilia“ Neįgalūs vaikai, jų šeimų nariai gerosios patirties sklaida, pagalba integruojantis į visuomenę Tel. Nr. 8 698 48728
El. p. mirabilia.info@gmail.com
Asociacija „Bendrakeleivės“ Onkologinėmis ligomis sergantys asmenys, jų artimieji Užimtumas amatų būreliuose, meninių gebėjimų lavinimas, mokymai, konsultavimas. Adresas Jaunimo g. 3, Alytus
Tel. Nr. 8 600 59091
El. p. bendrakeleivess@gmail.com
VšĮ „Tėviškės namai“ Onkologiniai ligoniai jų artimieji Socialinių, psichologinių bei dvasinių problemų sprendimo pagalba onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems, savanorio paslaugos. Adresas Ligoninės g. 3, Alytus
Tel. Nr. 8 641 11641
El. p. info@teviskesnamai.lt
VšĮ Alytaus poliklinika Sunkią negalią turintys asmenys (vaikai, suaugę, senyvo amžiaus) Dienos socialinės globos paslaugos namuose Adresas Naujoji g. 48, Alytus
Tel. Nr. 8 684 85211
El. p. info@apoliklinika.lt
Alytaus „Guboja“, visuomeninė organizacija (asociacija) specialiosios kūrybos draugija Neįgalieji (sutrikusio intelekto vaikai ir jaunuoliai) Sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių ugdymas, mokymas, kultūriniai renginiai Adresas Jaunimo g.3, Alytus
Tel. Nr. 8 650 36868

Informacija atnaujinta: 2020 01 21

Narys Atstovaujama organizacija El. paštas Telefonas
Pirmininkas Sigitas Leonavičius Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys sl@traidenis.lt 8 698 371 03
Vilma Krušnienė Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė krusnienev@gmail.com 8 640 248 73
Gema Šakinienė Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais asociacijos pirmininkė gema.mankeviciene@gmail.com 8 616 525 26
Jūratė Budrikienė Neįgaliųjų ir jų tėvų bei globėjų asociacija „Mirabilia“ narė juratebudrikas@gmail.com  
Daiva Markinienė VšĮ LASS pietvakarių centro Alytaus miesto ir rajono filialo pirmininkė alytus@lass.lt 8 615 963 87
Nijolė Kučinskienė Lietuvos kurčiųjų draugijos Vilniaus teritorinės valdybos Alytaus pirminės organizacijos pirmininkė nijolealytus@gmail.com 8 674 26486 (Tik SMS)
Palmira Raškauskienė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja palmira.raskauskiene@alytus.lt 8 620 24019
Edita Jurčienė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė edita.jurciene@alytus.lt 8 686 63890
Kristina Dūdonytė Alytaus autizmo asociacijos „Lietuvos vaikai“ valdybos narė kristinadudonyte89@gmail.com 8 693 85044
Gintarė Lebedžienė Komisijos sekretorė, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja gintare.lebedziene@alytus.lt 8 665 53717

Įsakymas dėl neįgaliųjų socialinės integracijos 2021-2023 metų veiksmų plano patvirtinimo

Informacija atnaujinta: 2020 01 21
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-21