Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Apskritasis stalas

Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (toliau - AVJOSAS) buvo įkurta 1999 m. rugsėjo 23 d. ir nuo to laiko vienija Alytaus mieste veikiančias jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas. Organizacija yra pagrindinė jaunimo politikos formuotoja savivaldybėje ir atstovauja miesto jaunimui su juo susijusiais klausimais savivaldybėje. Tai savarankiška, nepolitinė, pelno nesiekianti organizacija, subūrusi 16  šiuo metu aktyviausių jaunimo organizacijų, besirūpinanti jų lyderių ir savanorių kompetencijų kėlimu, besistengianti įtraukti jaunimą į aktyvią visuomeninę veiklą, propaguojanti savanorystės idėjas ir skatinanti bendradarbiavimą tarp organizacijų.
 
Šiuo metu AVJOSAS pirmininkė yra Justina Janušonytė,  Išrinkta 2020 m.  Organizacija taip pat turi kolegialų valdymo organą – valdybą, kurią sudaro organizacijų narių atstovai: Justina Janušonytė, Aidrė Danilevičiūtė, Benediktas Vjužaninas, Aistė Varanavičiūtė, Darija Šaranina, Silvija Stravinskaitė. Organizacijos veiklas ir renginius pirmininkui ir jo valdybai įgyvendinti padeda jo kadencijos pradžioje suformuotas savanorių biuras, savanoriai dirbantys biure, turi galimybę išbandyti save įvairiose darbo srityse, tokiose kaip: renginių organizavimas, jaunimo politika, marketingas, komunikacija ir dokumentų advokacija. Biuro veiklą koordinuoja AVJOSAS biuro vadovas - Benediktas Vjužaninas. Šiuo metu AVJOSAS biure dirba: Rugilė Grybauskaitė, Martynas Astikas, Gytė Augustinaitytė, Gabrielė Sauliūtė, Rosita Lekavičiūtė, Marta Marčiulaitytė, Arminas Kilinskas, Saulė Šerkšnaitė, Gerda Pakrosnytė.
 
AVJOSAS Asamblėjų metu deleguojami Alytaus miesto jaunimo atstovai į Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. Jaunimo reikalų taryba yra visuomeniniais pagrindais veikianti kolegiali patariamoji institucija, kuri sudaroma lygiateisės partnerystės pagrindu iš Alytaus miesto savivaldybės ir AVJOSAS deleguotų atstovų. Jaunimo reikalų tarybos uždavinys – nagrinėti svarbiausius jaunimo politikos klausimus ir teikti savivaldybei pasiūlymus dėl jaunimo ir jaunimo organizacijų reikmes Lukas Stravinskas atitinkančios jaunimo politikos įgyvendinimo. Jaunimo atstovai Jaunimo reikalų taryboje: Milda Sakavičiūtė, Kristina Builovaitė, Žydrūnė Česonytė, Klėja Merčaitytė, Greta Radzevičiūtė, Lukas Stravinskas, Silvija Stravinskaitė.
 
AVJOSAS vienija 16 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų:
 

 • Lietuvos skautija tuntas „Pilėnai“;
 • Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Alytaus miesto ir rajono skyrius;
 • Alytaus liberalus jaunimas (ALJ);
 • Alytaus kolegijos studentų atstovybė (AKSA);
 • Atlanto sutarties Lietuvos bendrija (LATA) Alytaus miesto skyrius;
 • LŠS Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė;
 • Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba;
 • Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga Alytaus miesto skyrius;
 • Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) Alytaus skyrius;
 • Lietuvos Sakaliukų Sąjunga Alytaus skyrius;
 • Všį „Savanorystės tiltai“;
 • Všį „Tėviškės namai“;
 • Maltos ordino pagalbos tarnyba (Jaunieji maltiečiai Alytaus skyrius);
 • Alytaus „LEO“ klubas;
 • VŠĮ „Aš čia...“;
 • Lietuvos jaunimo sąjungos ,,Žingsnis’’ Alytaus skyrius.

 
Kiekvieną mėnesį, „Apskritojo stalo“ pirmininkė šaukia AVJOSAS organizacijų Vadovų klubus. Klubų metu dalijamasi aktualiausia informacija, diskutuojama jaunimui aktualiais klausimais, siekiama kuo aktyvesnio Alytaus jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų bendradarbiavimo.
 
AVJOSAS yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė. LiJOT vienija 71 nacionalines jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei regionines jaunimo organizacijų tarybas ir yra pagrindinis jaunimo balso formuotojas Lietuvoje.
 
Nori savo laisvalaikį leisti prasmingai? Prisijunk prie mūsų ir kurkime Alytų kartu!
 
AVJOSAS Pirmininkė: Justina Janušonytė
Tel. nr.: +370 633 95500, el. p.: justinajanusonyte12@gmail.com
Organizacijos el.paštas: alytaus.as@gmail.com


 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-26