Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Žygis pėsčiomis „Aplink Alytaus aerodromą“

2020 07 31

Rugpjūčio 8 dieną, šeštadienį, kviečiame pasivaikščioti su „Olita-Orany“ Alytaus aerodromo pakraščiais ir prisiminti šių apylinkių istoriją. 

Kaip atrodė dabartinis aerodromas prieš 100 metų, o kaip – Antrojo Pasaulinio karo išvakarėse? Kur buvo įrengtos kareivinės caro pėstininkams, o kur – karinis miestelis sovietų karo lakūnams, besiruošiantiems išvaduoti Europą nuo nacių? Drauge pabandysime įminti mįslingojo Objekto, pasislėpusio Alytaus šilo pakraštyje, paskirtį ir paslaptis. Žinoma, ir apsilankysime jame.

Po žygio galėsime iš arti apžiūrėti Alytaus aeroklubo skraidančią techniką, o trejetas laimingųjų laimės kvietimą apžiūrėti Alytų iš padebesių.

Žygio pradžia –  rugpjūčio 8 dieną, 11.08 valandą prie Lakūnų g. 9-ojo namo, Alytuje. Žygis žiedinis, vietovėje nežymėtas, tinkamas vaikams ir draugiškas socializuotiems augintiniams. Trukmė - apie 3 valandas, atstumas – apie 7 km. Sudėtingumas – 4 balai (iš 10), miško ir lauko keliukai, miško parkas.

Detalesnę informaciją rasite www.facebook.com/oo.projektas/

Žygį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė.
 

Organizatorių informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-11