Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre – pagalba asmenims su negalia

2021 11 29

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre teikiama asmeninė pagalba neįgaliems asmenims. Asmeninė pagalba teikiama Alytaus mieste gyvenamąją vietą deklaravusiems ir (ar) faktiškai gyvenantiems asmenims. Šios pagalbos tikslas – suteikti neįgaliajam individualią pagalbą namuose ir viešoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), padėsiančią jam gyventi savarankiškai ir veikti visose gyvenimo srityse. 

Tokią pagalbą gali gauti asmenys, kuriems nustatytas neįgalumo lygis arba 55 procentų ir mažesnis darbingumo lygis, arba specialiųjų poreikių lygis. Prioritetą gauti asmeninę pagalbą turi asmenys, kurie mokosi pagal formaliojo švietimo programas, dirba arba ieško darbo, naudodamiesi Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ar kitų organizacijų teikiamomis pagalbos įsidarbinant paslaugomis arba gyvena vieni.

Asmeninę pagalbą teikia asmeninis asistentas.  Paslauga yra mokama.

Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių telefonu (8 315) 56 660 arba į VšĮ Alytaus miesto socialinių centrą (8 315) 51 124.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-29