Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Lik sveika, vasara“

2020 09 08

Alytaus „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje rugpjūčio mėnesį vyko Vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Lik sveika, vasara“. Stovyklą lankė  Alytaus „Drevinuko“ mokyklos–darželio, Senamiesčio pradinės mokyklos, Šaltinių, „Volungės“, Panemunės, Likiškėlių, Dainavos, Piliakalnio progimnazijų, Dzūkijos mokyklos bei Jotvingių ir Šv. Benedikto gimnazijų mokiniai. 
Jaunieji stovyklautojai mokykloje prasmingai ir turiningai leido laisvalaikį: stovykla prasidėjo nuo kūrybinio konkurso, kurio metu mokiniai turėjo sukurti ,,Lik sveika, vasara‘‘ stovyklos plakatus. Buvo organizuojamos sportinės varžybos, žaidimai, vyko daug ir įdomių edukacinių užsiėmimų („Draugystės apyrankė“, „Aktyvūs lietuvių liaudies žaidimai ir mįslės“, „Burnos higiena ir protmūšis apie vandenį“, „Senoviniai žaidimai ir karyba“, „Pasigamink atšvaitą ir būk matomas“, „Pasigamink bandelę pats“ ir t.t.). Mokiniai taip pat lankėsi Alytaus dailiųjų amatų mokykloje, ten jie dalyvavo net trijose meninėse edukacijose. Liko sužavėti ne tik vaikai, bet ir juos lydinčios mokytojos. Daug džiaugsmo ir įspūdžių suteikė išvyka į nuotykių parką „Tarzanija“. Keletą kartų mokiniai vyko į Alytaus kino teatrą ,,Dainava“, aplankė Alytaus miesto teatrą. 
Išvyka į Jaunimo parką suteikė galimybę judėti, mankštintis bei žaisti gryname ore. Puikaus oro ir įvairių, fizinę formą palaikančių veiklų dėka, mokiniai dienos rytą praleido labai aktyviai. 
Stovyklai ,,Lik sveika, vasara" įsibėgėjus, mokinius džiugino ekskursija į mineralinio vandens degustacijos vietą Birštone. Ten vyko edukacinė programa „Sebastianas Kneipas: sveikatos filosofija ir praktika“, kurios metu vaikai susipažino su senaisiais Birštono mineralinio vandens šaltiniais, sužinojo apie Birštone esančius mineralinio vandens šaltinius, ragavo jų vandenį,  sužinojo apie mineralinio vandens gydomąsias savybes, pasistiprinę mineralais, kopė į Vytauto kalną, o Vytauto parke, ieškojo pasislėpusio „Banginuko“, susipažino su Sebastiano Kneipo sveikatos praktika, sveikatinosi „Birutės“ viloje, išbandė sveikatinimo procedūras Kneipo sode, vaišinosi Kneipo arbata.    
Daug dėmesio ir gerų emocijų sulaukė ir kitos stovyklos „Lik sveika, vasara“ veiklos: išvyka į Druskininkus, į V. Dineikos sveikatingumo parką; taip pat išvyka į Kauno botanikos sodą, kur vyko interaktyvus užsiėmimas edukacinėje laboratorijoje.


Stovyklos vadovė Vilma Makaveckienė 
  

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-08