Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ugniagesiams – Alytaus miesto mero N. Cesiulio sveikinimai ir padėkos   

2021 05 04

Šiandien, minint Šv. Florijono, Gaisrų sergėtojo nuo gaisrų ir nelaimių dieną, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė pasveikino ugniagesius su profesine švente.
 
„Turėjome galimybę vienu labai svarbiu miestui metu padirbėti kartu. Turėjau galimybę matyti jūsų darbą koks jis yra iš tikrųjų. Dažnai apie ugniagesius sako, kad jie daug miega, daug žaidžia ir nieko nedirba, bet kai dirba, tai sunku net veidus nusiplauti. Iš tikrųjų, šiandieną norėčiau jums linkėti ne kaip miesto meras, o kaip jūsų kolega, bičiulis, kuris matė kiek jėgų, drąsos ir atsidavimo atiduodate savo darbui, kai einate į ten iš kur galite negrįžti. Matydamas, kiek jums visko dar trūksta ir tikėtina dar truks, aš noriu palinkėti, kad Šv. Florijonas paprotintų jūsų vadovus, kad labiau žiūrėtų į tuos žmones kurie gelbsti ne tik mūsų turtą, bet ir gyvybes. Gražios dienos, gražios šventės, gerų pamainų ir kad tų įvykių būt kuo mažiau“,- sveikinimo metu kalbėjo N. Cesiulis.
 
Sveikinimus ugniagesiams palydėjo ir Alytaus miesto mero padėkos, gėlės ir dovanos.
 
Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą, tarnybinių pareigų atlikimą ir visuomenės švietimo veiklą padėkos įteiktos Živilei Kvašinskienei, Vyteniui Katkui, Ignui Krupovičiui, Dainiui Janušauskui ir Rolandui Mankevičiui.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-04