Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tegul Alytuje netrūksta išskirtinių šventinių akcentų! Skelbiame konkursą

2021 11 29

Vidine šiluma ir spindinčių lempučių gausa jaukumą kuriančios gražiausios metų šventės jau čia pat. Penktadienį galėsite grožėtis įspūdingu šokio, muzikos, šviesų ir videoprojekcijų reginiu, kuriuo pradėsime „Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės 2022“ kelionę ir kartu įžiebsime laukiamiausią šv. Kalėdų atributą – miesto eglutę. Na, o pajui kaip ir kasmet kviečiame jus tą šventinį jaukumą kurti aplinkoje, kurioje dirbate, mokotės ar gyvenate. Tegul kalėdiniai akcentai, puošiantys jūsų erdves, priverčia nusišypsoti net ir didžiausią paniurėlį. 

Šių metų Kalėdinio aplinkos puošimo konkurso tema „Kalėdos sujungia“. Ne tik lempučių girliandomis. Juk kartais ir galbūt iš pažiūros tarpusavyje nederantys dalykai gali nustebinti netikėtu rakursu. Tegul jūsų išmonė ir pastangos būna spalvingos ir kūrybingos. 

„Nušvieskime Alytų šventinių girliandų šviesa, papuoškime namų ar darbo aplinką šventiniais akcentais. Sukurkime sau ir aplinkiniams šventinę nuotaiką. Lai po būsimą Lietuvos kultūros sostinę pasklinda kalėdinė dvasia!“ – puošti miestą didžiosioms metų šventėms alytiškius kviečia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė. 

Jau dabar puoškite, dekoruokite, kurkite išskirtinius akcentus savo individualių namų, daugiabučių kiemų, įmonių, įstaigų aplinkoje, parduotuvių vitrinose ar pastatų fasaduose. Galbūt jūsų puošiamos eglutės viena pusė bus dekoruota žėrinčiais žaisliukais, o kita spindės lempučių gausoje ar vienoje įmonės lauko erdvėje atsiras išskirtinis akcentas, o kitoje – tradiciniai kalėdiniai motyvai? Būkite išradingi ir nustebinkite praeivius. 

Kaip ir kasmet konkurso metu vertinsime jūsų kūrybingumą, originalumą, išskirtinumą, meniškumą, o jo nugalėtojai ir prizininkai bei dalyviai bus įvertinti specialiais Alytaus miesto savivaldybės įsteigtais prizais. 

Skelbiame, kad  prasideda tradicinis Kalėdiško Alytaus konkursas ir laukiame jūsų papuoštų erdvių nuotraukų iki gruodžio 20 dienos. Nuotraukas socialiniuose tinkluose feisbuke ir instagrame žymėkite grotažymėmis #KalėdiškasAlytus ir #KalėdosSujungia arba siųskite jas el. p. agne.grigaliunaite@alytus.lt. Tikimės, kad būsite aktyvūs!

Kaip ir kasmet žaismingai pasipuošusių savo aplinką ieškosime ir mes. Labiausiai papuoštą miesto vietą Alytaus miesto savivaldybės feisbuke išrinksite jūs, o komisija nominuos keturių kategorijų nugalėtojus: 

  • įmonės, įstaigos, organizacijos;
  • daugiabučių namų savininkų bendrijos;
  • individualūs gyvenamieji namai;
  • švietimo įstaigos.

Tegul Kalėdos sujungia!

Komunikacijos skyriaus informacija


 

           

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-29