Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tariamės, susitariame, bendradarbiaujame

2020 02 14

Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktoriaus pavaduotoja, l. e. direktoriaus pareigas, Silvija Peštenienė ir Alytaus miesto savivaldybės šeimos komisijos narė, aktyvių tėvų atstovė Klementina Gruzdienė viešėjo Lazdijuose. Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos partneris – Lazdijų švietimo centras įsikūręs erdviose, moderniai įrengtose patalpose, kur lankytojų laukia šauni ir iniciatyvi centro komanda. Su Švietimo centro direktore Egle Mačioniene dalijomės kvalifikacijos tobulinimo patirtimi, diskutavome apie pedagoginės psichologinės pagalbos teikimą Lazdijų rajono savivaldybės vaikams, jų tėvams, pedagogams, problemas, galimus bendrus darbus, dalyvavimą konferencijoje „Įtraukiajam ugdymui palanki aplinka – iššūkiai ir galimybės“, kuri vyks balandžio 16 dieną. 
Susitikome su Lazdijų rajono tėvų, auginančių raidos sutrikimų turinčius vaikus, atstovais, aptarėme lūkesčius, problemas ir poreikius.
Viešnagės pabaigoje laukė vizitas Lazdijų rajono savivaldybėje. Čia vyko konstruktyvus ir dalykiškas pokalbis su Lazdijų rajono mere Ausma Miškiniene, mero patarėja Sonata Dumbliauskiene, Socialinės paramos skyriaus vedėja Rima Šukiene. Diskutavome apie įtrauktį, aplinkos pritaikymą, kompetencijos plėtojimą, bendradarbiavimą su tėvais, pagalbą jaunoms, raidos sutrikimų turinčių vaikų šeimoms, galimus bendrus projektus. Įsiklausymas, požiūris – padėti žmonėms, drauge, nedvejojant, nelūkuriuojant spręsti problemas, šiandienos iššūkių drąsus priėmimas – toks įspūdis iš susitikimo su savivaldybės vadove.  
Dėkui už svetingumą, jaukumą, supratingumą, bendradarbiavimą, Lazdijai.

Alytaus pedagoginės psichologinės tarnybos informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-14