Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Spartakiada

2021 09 29
Spartakiada

„Jūs – jėga!“, „Mes už Dzūkiją!“, „Dzūkija pirmyn!“ – su tokiais užrašais ant plakatų palaikyti savo draugų į Alytaus miesto stadione vykstantį  sveikos gyvensenos propagavimo Spartakiados renginį šiandien susirinko Alytaus Dzūkijos mokyklos specialiojo ugdymo klasių mokiniai. Jų klasiokai ir svečiai iš kaimyninės Lenkijos, Gižycko pavieto, ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos šiandien varžosi įvairiose sporto rungtyse ir estafetėse.

Sportiškai nusiteikusius į ketvirtąjį kartą vykstantį sveikos gyvensenos propagavimo renginį – Spartakiadą – susirinkusius mokinius, pedagogus ir svečius  pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, renginio dalyviams ji palinkėjo turiningos dienos ir gerų įspūdžių. 

Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorė Vilija Sušinskienė vylėsi, kad Spartakiadoje nugalės draugystė.

Prieš sporto rungtis apšilti ir kartu pajudėti susirinkusius pakvietė Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ mažieji.   

Šiemet Spartakiada organizuota įgyvendinant Alytaus miesto savivaldybės, Dzūkijos mokyklos ir Gižycko pavieto (Lenkija)  INTERREG Lietuvos ir Lenkijos projektą „Bendradarbiavimas – terapijos sėkmė“.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną



[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-02