Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Rudens gėrybių paroda tapo tikrąja puota gyvūnams!

2021 11 15
Rudens gėrybių paroda tapo tikrąja puota gyvūnams!

Mažieji įsitikinę: jeigu norime išlikti sveiki, turime sveikai gyventi bei sveikai maitintis. O kaip su naminiais ir laukiniais gyvūnais?

Brangindami ir tausodami gamtos teikiamas gėrybes, nutarėme, kad daržoves, iš kurių buvo pagaminti eksponatai parodai būtų smagu pasidalinti su gyvūnais. Pasakyta-padaryta. Dėkojame mūsų darbuotojoms – ūkininkėms: Irenai, Alytei ir Onutei, šeimoms, kurios pasirūpino, kad visos daržovės iš projekto „Augalų pasaulyje“ parodos atitektų jų augintiniams. 

Na, o sumanymas kilo vieno organizuoto projekto „Augalų pasaulyje“ metu – surengti parodą iš savo užaugintų daržovių ir augalų. Vaikai drauge su pedagogais ir tėveliais gamino, pjaustė, raižė, darė eksponatus parodai.

Ir štai rudens karalystėje daržovių puota: moliūgas tarytum balionas išpūstas, agurkų žaliasis orkestras, burokas šalia morkos nugulęs, ropės išdidžiai žiūri, o štai ir dėdulė kopūstas.

Akys raibo nuo išsiraizgiusių morkų kerų, vos pakeliamų moliūgų ar netikėtų spalvų žiedų pynių, įvairiausių vaisių bei daržovių. 

Rudens gėrybių puota: ir žmonių akims paganyti, ir gyvūnų maisto racionui praturtinti.

 „Nykštuko“ administracija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-15