Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Rotušės aikštėje atidaryta išskirtinė paroda apie meilę 

2022 05 10
Paroda „Mano metai – mano meilė – mano žydėjimas“

Šiandien Alytaus Rotušės aikštėje atidaryta paroda „Mano metai – mano meilė – mano žydėjimas“, kurioje fotografijose žydinčio Alytaus fone įamžintos žinomos Alytaus senjorės.

Ši paroda – tai vienas iš Alytaus soroptimisčių klubo inicijuotos „Myliu savaitės“ renginių. 

„Iš šių fotografijų į mus žvelgiančios moterų akys rodo, kad nepaisant amžiaus ar vienos kitos raukšlelės veide, jos yra kupinos optimizmo ir meilės sau. Jeigu paklausčiau, ar jūs mylite save, ko gero vos viena kita iš čia esančių moterų atsakytų, jog taip, kitų atsakymas ko gero būtų: „Mylėti save tiesiog nėra laiko – darbas, šeima, buitiniai reikalai, kitos gyvenimiškos problemos, tad pagalvoti apie save nėra kada“. O kada, jeigu ne dabar? Tad atraskime laiko sau, pasidžiaukime gyvenimu taip, kaip juo džiaugiasi šios garbaus amžiaus alytiškės“, – atidaryme projekto dalyves ir organizatores sveikino Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė. 

Parodoje eksponuojama devyniolikos Alytui nusipelniusių pedagogių, medikių, menininkių ir kitų sričių garbaus amžiaus iškilių moterų nuotraukos. Ekspozicija veiks iki gegužės 25 dienos.

Gegužės 10–13 dienomis vyksiančios „Myliu savaitė“ data pasirinkta neatsitiktinai – gegužės 13-oji yra lietuvių meilės deivės Mildos diena.

Gegužės 11 dieną 11 val. Alytaus miesto teatre prasidės konferencija „Meilė kaip gyvenimo energija“, joje meilės fenomeną įvairiais rakursais aptars menininkė Nomeda Marčėnaitė, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetirenė, profesorė Virginija Jurėnienė, šeimos mediatorė Odeta Intė, psichologė Lina Kizalaitė ir etnografė Onutė Drobelienė.

Meilės simbolių Alytuje gegužės 12 d. nuo 17.30 val. su Birute Malaškevičiūte ir Alytaus miesto teatro aktoriais ieškos teatralizuotas turas po Alytų „Meilės stotelės“ (pradžia – Rotušės aikštėje). 

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-10