Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Renginių ciklas „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“ bus užbaigtas poezijos ir skrabalų sąskambiu

2021 11 08

Į Alytų ir vėl atidunda improvizuotas traukinys, kurio vagonuose – šiuolaikinė lietuvių poezija ir virtuoziškai atliekama muzika. Dar vieną melancholišką lapkričio vakarą praskaidrins jau paskutinis renginys iš ciklo „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“. Šį kartą alytiškiai galės pasiklausyti pašnekesių apie poeziją, pagvildenti gyvenimiškas tiesas bei melus ir mintimis nuklysti ten, kur spontaniškai pasisuks pokalbis.

Į minčių kelionę pakvies du lyg ir atsitiktinai susitikę pakeleiviai: poetas, vertėjas, literatūros kritikas, publicistas Marius Burokas ir literatūrologė Neringa Butnoriūtė. Jų draugiją papildys charizmatiškasis Karolis Šileika, skrabalų skambesį atskleisiantis šiuolaikiškai.

Du džentelmenai ir dama alytiškius į susitikimą kviečia Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) lapkričio 11 d. 17 val. Dalyvavimas renginyje – su Galimybių pasu.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Alytaus miesto savivaldybė.

Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos informacija 
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-08