Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Putinų gimnazija dalyvavo virtualioje Medijų ir informacinio raštingumo konferencijoje

2020 12 03

Lapkričio 26–27 d. vyko Baltijos šalių medijų ir informacinio raštingumo (MIR) virtuali konferencija „Nematoma medijų ir informacinio raštingumo pusė.“ Su įvairių šalių ekspertais diskutuota svarbiomis, tačiau rečiau aptariamomis MIR temomis, praktiškai išbandyta MIR ugdomoji veikla, dalintasi patirtimi su Baltijos šalių organizacijomis. Tokie susitikimai padeda stiprinti bendros MIR veiklos koordinavimą ir iniciatyvą, siekiančią kovoti su klaidingos informacijos sklaida.
Pakviestos Žinių ekonomikos forumo asociacijos kartu su „DW Akademie“, konferencijoje dalyvavo Alytaus Putinų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vyta Šiugždinienė, Medijų ir informacinio raštingumo programos, kuri integruota į gimnazijos mokomuosius dalykus, vadovė, ir Marytė Žuromskienė, programos koordinatorė, bibliotekos vedėja.
Konferencija vyko anglų kalba su vertimais į lietuvių, latvių, estų bei rusų kalbas.
Renginį finansavo Vokietijos Federalinės Respublikos užsienio reikalų ministerija.

M. Žuromskienė, MIR programos koordinatorė, bibliotekos vedėja

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-03