Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pirmajam Erasmus+ programos projekto vizitui į Helsinkį artėjant

2022 03 29

Putinų gimnazijoje jau rengiamasi pirmajam Erasmus+ programos projekto „Įtraukusis ugdymas: mąstykime ir veikime kartu!“ vizitui į Helsinkį balandžio 3-10 dienomis. Į Suomijos sostinę vyksta viena iš projekto vadovių - socialinė pedagogė Rimtautė Marčiulionienė, anglų kalbos mokytoja Jolita Adomaitienė, chemijos mokytoja Joalita Jurkevičienė ir lietuvių kalbos mokytoja Laima Bautronienė.

Pedagogės dalyvaus mokymuose, kur tikisi  sustiprinti savo kompetencijas įtraukiojo ugdymo srityje. Visa komanda bendrai išsakė nemažai  lūkesčių: įgyti tvaresnių gebėjimų, kaip dirbti su mokiniais, turinčiais įvairių ugdymosi sunkumų, ypač bendravimo problemų, kalbos sutrikimų; kaip išvengti tokių mokinių izoliavimo ir stigmatizavimo; kaip efektyviau bendrauti ir bendradarbiauti su tėvais; stiprinti ir pačių SUP mokinių bendravimo įgūdžius; išgirsti kriterijus, pagal kuriuos būtų  galima įvertinti, ar įtraukiajam ugdymui švietimo įstaiga yra pasirengusi. Iš tiesų norisi sužinoti, kaip sekasi kitų šalių mokytojams dirbti, ugdant tokius mokinius. Todėl būsimų mokymų programos Helsinkyje vadovė Maddalena Bucciarelli informuota ir apie pedagogių lūkesčius pamatyti įtraukiojo ugdymo pavyzdžių savo pasiekimais švietimo srityje garsėjančios šalies mokyklose. Be kita ko, Suomija penktus metus iš eilės pripažinta  laimingiausių pasaulyje žmonių šalimi. Tad išvykstanti komanda tikisi švietėjiškos laimės parsivežti ir į Lietuvą, pasidalinti ja savo gimnazijoje.

Laima Bautronienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė 
Eglės Juodžiukynienės nuotraukoje: projekto dalyvės vizitui pasirengusios.

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 4)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-29