Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pasveikinti motokroso čempionai

2021 10 15

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Labukas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius priėmė Lietuvos motokroso čempioną „+40“ klasėje Nerijų Sipavičių, Lietuvos R2000 ir Pabaltijo žiedinių lenktynių BTC2 klasės 3 vietos čempioną Aurimą Lekavičių,  Lietuvos  plento  žiedinių motociklų lenktynininką Mantą Rajacką, „Jasikonis MX Academy“ trenerį Rolandą Jasikonį  ir buvusį Alytaus miesto savivaldybės tarybos narį, šiuo metu Trakų rajono Grendavės seniūnijos seniūną, auto ir motosporto entuziastą ir varžybų organizatorių  Saulių Janulevičių.

„Džiugu, kad jūsų dėka mūsų miesto vardą gali išgirsti ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių automobiliųir motociklų sporto mėgėjai,“ – sveikindamas į Alytaus miesto savivaldybę atvykusius svečius sakė mero pavaduotojas P. Labukas.

Susitikimo metu didžiausias dėmesys buvo skirtas su sportininkų pasiekimais ir galimu finansavimu susijusiems klausimams aptarti. 

Motokroso sportininkai pasidžiaugė šiame sezone juos lydėjusia sėkme ir neslėpė prieš kiekvienas varžybas susiduriantys su tai pačias iššūkiais, susijusiais su treniruotėmis, automobilio ir motociklo paruošimu ir finansais.

„Džiaugiuosi būdamas čia. Jaučiuosi pastebėtas ir įvertintas. Šis sezonas man yra geriausias per pastaruosius trejus metus, nes daugiau laiko galėjau skirti treniruotėms. Neseniai sužinojau, kad Estijos čempionate savo klasėje iškovojau pirmąją, o Baltijos šalių ir Lietuvos čempionatuose – antrąją vietą. Noriu pasidžiaugti ir kolegomis, kuriems šis sezonas taip pat buvo sėkmingas. Tikiuosi, kad kitais metais jis mums bus dar geresnis“, – parodytu dėmesiu ir pasiekimais pasidžiaugė M. Rajackas.

Sportininkai teigė, kad aukštų sportinių rezultatų jiems nebūtų pasisekę pasiekti, jeigu ne jų treneris Rolandas Jasikonis. Svečiai taip pat neslėpė, jog maloniai nustebo sulaukę Alytaus miesto savivaldybės dėmesio.

„Smagu, kad išklausote mūsų mintis bei turite noro mums daugiau padėti, o šis sezonas mums buvo išties palankus – nebuvo didelių traumų“, – pridūrė N. Sipavičius.
„Šiandien aš labai didžiuojuosi Nerijumi. Jis yra mano didžiausias pavyzdys visiems jauniems sportininkams, kuomet noriu juos motyvuoti. Su Nerijumi mes turime tikslą – dalyvauti pasaulio čempionate“, – N. Sipavičiaus sėkme džiaugėsi ir ateities planais dalijosi jo treneris. 

Susitikimo metu taip pat aptartos auto ir motosporto šakos finansavimo galimybės, diskutuota apie šios sporto šakos finansavimo tvarkos aprašo parengimą, šios sporto šakos populiarinimą švietimo įstaigose.

„Noriu pasidžiaugti, kad vis daugiau jaunų alytiškių domisi auto ir motosportu ir palaiko šios sporto šakos sportininkus varžybų metu“, – alytiškių susidomėjimu auto moto ir sportu džiaugėsi auto ir moto sporto entuziastas ir varžybų organizatorius  S. Janulevičius.

„Kiekvienas, esantis šalia jūsų – artimas žmogus ar bet kuris kitas visuomenės narys, matydamas, kaip jūs  atkakliai siekiate užsibrėžto tikslo, ko gero pats įgauna motyvacijos. Nepriklausomai nuo to, ką jis veikia, jūs jam galite būti įkvepiantis pavyzdys“, – dėkodamas svečiams už apsilankymą sakė  mero pavaduotojas P. Labukas.

Jis už Alytaus miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų mero padėkos raštus įteikė M. Rajackui ir A. Lekavičiui. Už ilgametį, sąžiningą ir nuoširdų darbą  motokroso sporte padėka apdovanotas N. Sipavičius.

Komunikacijos skyriaus informacija 
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-18