Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


NVŠ programų dokumentų akreditacijai 2021 metams teikimo procesas

2020 12 01

NVŠ teikėjų programų pateikimo tvarkaraštis:

 1. Naujų programų priėmimas I etapas – 2020 m. gruodžio 1 d. – 2020 m. gruodžio 14 d. (įskaitytinai).  
 2. Prašymų programų akreditacijos pratęsimui priėmimas – 2020 m. gruodžio 1 d. – 2020 m. gruodžio 14 d. (įskaitytinai).  

Programų vertinimo akreditacijai ir akreditacijos pratęsimui tvarkaraštis:

 1. Programų vertinimas – 2020 m. gruodžio 22 d. 
 2. Akredituotų programų sąrašo paskelbimas 2020 m. gruodžio 28 d. 
 3. Naujų programų akreditacijos laikotarpis 2021 m. sausio 1 d. – 2021 m. gruodžio 31 d.
 4. Kitų programų akreditacija pratęsiama iki 2021 m. gruodžio 31 d. 

I etapo naujų programų paskelbimo ir sutarčių pasirašymo tvarkaraštis (datos gali keistis):

 • Kvietimas vaikams (tėvams, globėjams,) registruotis iki 2021 m. sausio 10 d. į programas bus paskelbtas Alytaus miesto savivaldybės interneto portalo Švietimo puslapyje. 
 • NVŠ teikėjai su paslaugos gavėjais sutartis pasirašyti ir mokinius įregistruoti Mokinių registre turi iki 2021 m. sausio 15 d. (registracijos data – 2021-02-01).
 • NVŠ teikėjai iš Mokinių registro suformuotą ir pasirašytą NVŠ finansuojamų vaikų sąrašą, taip pat prašymą dėl lėšų skyrimo vasario – birželio mėn. turi pateikti iki 2021 m. sausio 18 d. 
 • Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą dėl lėšų paskirstymo NVŠ teikėjams planuojama paskelbti iki 2021 m. sausio 23 d. (įskaitytinai).
 • Sutarčių pasirašymas tarp Alytaus miesto savivaldybės administracijos ir NVŠ teikėjo vyks nuo 2021 m. sausio 25 d. iki 2021 m. sausio 29 d.
 • Programų veiklos vykdymo pradžia 2021 m. vasario 1 d. 

Nauji NVŠ teikėjai, norintys gauti neformaliojo vaikų švietimo programų dalinį finansavimą, turi atlikti tokius veiksmus: 

 1. Užsiregistruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau – ŠMIR) (jei dar nėra registruoti). 
 2. ŠMIR tvarkytojui pateikti duomenų registravimo kortelę (laisvieji mokytojai ir institucijos), verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą (tik laisvieji mokytojai), galiojančius nuostatus ar įstatus (tik institucijos).
 3. Užsiregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) (jei dar nėra registruoti). 
 4. Užpildytą paraiškos formą (1 priedas) įkelti į KTPRR. Kai programai bus suteiktas nuolatinis KTPRR programos kodas, pristatyti pasirašytą ir užpildytą paraiškos formą (1 priedą) į Alytaus miesto savivaldybės administraciją. 

Paraiškos formą galima pristatyti tokiais būdais (pasirinkite vieną iš jų): 

 • pasirašytą ir užpildytą paraiškos formą originalą (1 egz.) su lydraščiu adresuojant Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriui, atsiųsti el. paštu avilysreg@alytus.lt; 
 • išsiųsti LT paštu adresu: Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriui, Rotušės a. 4 LT-62504, Alytus
 1. Gauti leidimą darbui su Mokinių registru (jei dar nėra registruoti). 

NVŠ teikėjas turi gauti leidimą darbui su Mokinių registru. Leidimui gauti reikia užpildyti naudotojo registracijos prašymą ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį.
Užpildytus dokumentus darbui su Mokinių registru gauti reikia siųsti Informacinių technologijų centrui adresu Suvalkų g. 1, LT-03106 Vilnius. Konsultacijas dėl Mokinių registro teikia Švietimo informacinių technologijų centras tel. (8 5) 235 6143, el. paštu birute.rimkiene@itc.smm.lt; daiva.lapinskiene@itc.smm.lt;  virginija.stambrauskiene@itc.smm.lt).

Svarbu:
Prašome atsižvelgti į tai, kad užsiregistruoti registruose užtrunka 1–3 dienas, dėl to raginame nelaukti paskutinės programos paraiškos pateikimo dienos.
Vertinimui NVŠ programą galima teikti tik su suteiktu ir į programą įrašytu nuolatiniu KTPRR programos kodu.
NVŠ teikėjai dalinį finansavimą gaunantiems vaikams privalo savivaldybės nustatytu dydžiu sumažinti programos mokestį. NVŠ teikėjai visos programos vykdymo metu negali keisti NVŠ programos mokesčio.     

Jei kyla klausimų, dėl programų pateikimo ir registracijos į  KTPRR, ŠMIR prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus specialistę Vidą Daukšienę:  tel. (8 315) 55 174, mob. tel. 8 682 57316, el. p. vida.dauksiene@alytus.lt 
Pagrindinė informacija šiame puslapyje: https://bit.ly/2PV5fCT

Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-01