Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nuo balandžio 22 d. maitinimo įstaigos galės veikti lauke. Kviečiame jų savininkus pasinaudoti miesto viešosiomis erdvėmis visiškai nemokamai

2021 04 19

Nuo ketvirtadienio veiklą atnaujinti gali viešojo maitinimo įstaigos, restoranai, kavinės ir barai nuo 7 iki 21 valandos, kai užsakytas maistas ir gėrimai vartojami prie atvirose erdvėse esančių staliukų, prie vieno staliuko leidžiant sėdėti ne daugiau nei 2 asmenims, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius. Kavinės ir restoranai privalo laikytis ir kitų Sveikatos ministerijos reikalavimų.

Alytaus miesto savivaldybė nori priminti, kad jau kelerius metus už lauko kavines rinkliavos neima ir nori informuoti, kad kavinių ir restoranų savininkai gali pasinaudoti miesto viešosiomis erdvėmis visiškai nemokamai. 

Norint pastatyti lauko kavinių staliukus, įrengti lauko terasas (šalia esamos stacionarios maitinimo įmonės) tai turi būti atlikta laikantis numatytų reikalavimų t. y.  turi būti išlaikomi reikalingi atstumai nuo aplink esančių pėsčiųjų takų, gyvenamųjų namų langų, laiptinių ir kt. Vietą ir plotą kavinių ar restoranų savininkai gali pasirinkti patys pagal poreikius, tačiau ją reikia suderinti su Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriumi, kad pasirinkta vieta netrukdytų aplinkiniams ir atitiktų numatytus reikalavimus. 

Leidimas bus išduodamas tą pačią dieną, kai tik Turto valdymo ir verslo skyriui bus pateiktas prašymas ir su Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriumi suderinta terasos schema. 

Prašymą išduoti leidimą kviečiame užpildyti portale epaslaugos.lt arba atsiųsti dokumentus el. paštu info@alytus.lt.  


Turto valdymo ir verslo skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-19