Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Neseniai atnaujintas A. Ramanausko-Vanago gimnazijos erdves mokiniai jau spėjo pamėgti

2021 10 19

„Džiaugiuosi, kad iki mokslo metų pradžios mes sugebėjome atnaujinti šią erdvę, kuri sukėlė daug prieštaringų nuomonių, o šalia gimnazijos įkurtą naują erdvę pamėgo mokiniai“, – šiandien šalia mokytojo Kazio Klimavičiaus paminklo prasidėjusiame Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos teritorijos atidarymo renginyje sakė šios gimnazijos direktorius Virginijus Skroblas.

Apžiūrėti ir kartu pasidžiaugti atnaujintomis gimnazijos lauko erdvėmis atvyko Alytaus miesto savivaldybės vadovai ir rangos darbus vykdžiusios UAB „VA statyba“ vadovai, susirinko gimnazijos bendruomenė.

Apžiūrėję prie K. Klimavičiaus paminklo sutvarkytą teritoriją, renginio svečiai buvo pakviesti į šalia senojo gimnazijos pastato esančią atnaujintą erdvę. 
Čia Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, gimnazijos direktorius V. Skroblas ir UAB  „VA statyba“ direktorius Virginijus Almanaitis perkirpo simbolinę atidarymo juostelę.

„Važiuodamas į šį renginį pagalvojau, kad ne be reikalo ši gimnazija pavadinta Adolfo Ramanausko-Vanago vardu, nes jūs esate tikrieji vanagai – drąsūs, ambicingi, ryžtingi ir bebaimiai. Dėl šio skvero sutvarkymo buvo daug kalbų, buvo laidoma daugybė politikų bei bendruomenės kritikos strėlių, bet vanagai atlaikė viską. Šiandien mes matome sutvarkytą skverą. Vienų nuomonė dėl jo sutvarkymo galbūt vienokia, kitų – kitokia, tačiau tai yra investicijos į miestą ir mokyklą, ir jei mokyklos bendruomenė sako, kad jai to reikia, kodėl savivaldybė turėtų sakyti kitaip“, – sveikindamas gimnazijos bendruomenę atnaujintų erdvių atidarymo proga sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis. 

Susirinkusius taip pat sveikino UAB „VA statyba“ direktorius V. Almanaitis. Jis pasidžiaugė atliktais darbais, o gimnazijos bendruomenei linkėjo visuomet siekti užsibrėžtų tikslų.
Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazijos aplinka sutvarkyta pagal Socialinių iniciatyvų, plėtojant vaikų gyvenimo įgūdžius Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionuose, gerinimo projekto 2014–2020 Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Projekto lėšomis buvo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, joje numatytos automobilių statymo vietos žmonėms su negalia, įrengti mažosios architektūros elementai (pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai). 

Atnaujintoje gimnazijos teritorijoje  įrengtos įvairių dangų aikštelės ir takai, sutvarkytas teritorijos apšvietimas ir aptvėrimas, sumontuoti automatiniai vartai. 
Atnaujintose lauko erdvėse įkurtos poilsio zonos, kuriose gimnazija planuoja vykdyti  įvairius edukacinius renginius. 

Gimnazijos erdves papuošė nauji pasodinti augalai – paprastieji klevai, gulstieji kadagiai, rožės ir kt. 

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19