Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Mokymosi pasiekimų pažymėjimų ir atestatų dublikatus išduos Alytaus šv. Benedikto gimnazija

2020 09 11

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno 2020-09-10 įsakymu VVŠ-95-(10.6) Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktoriui pavesta išduoti mokymosi pasiekimų pažymėjimus, pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų dublikatus, brandos atestatų ir brandos atestatų priedų dublikatus asmenims, kurie mokėsi pagal pagrindinio ugdymo programą ar vidurinio ugdymo programą buvusiose Alytaus Dzūkijos, Piliakalnio, Dainavos, Šaltinių, Vidzgirio, „Volungės“, Panemunės ir Likiškėlių vidurinėse, vėliau – pagrindinėse mokyklose, kurių vidaus struktūra pertvarkyta ir jos tapo Dzūkijos mokykla, Piliakalnio progimnazija, Dainavos progimnazija, Šaltinių progimnazija, Vidzgirio progimnazija, „Volungės“ progimnazija, Panemunės progimnazija, Likiškėlių progimnazija, ir Alytaus ir suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje, likviduotoje Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 16 d. sprendimu. 
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorius visus išvardytus dokumentus pareiškėjui išduos pateikus prašymą ir pažymą (iš mokyklos, kurioje mokėsi) apie mokymosi rezultatus pagal įrašus archyviniuose dokumentuose ar (ir) atitinkamame pažymėjimų, brandos atestatų ir jų priedų apskaitos žurnale.  

Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-11