Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


„Lietaus vaikai“ kviečia į filmo “Kaip „Titanikas“ mane išgelbėjo“ premjerą

2021 11 09

Kviečiame į filmo “Kaip „Titanikas“ mane išgelbėjo“ išankstinę premjerą, kuri vyks lapkričio 11 d. 18.00 kino teatre „Dainava“.

„Kaip „Titanikas“ mane išgelbėjo“ (Islandija, 2020) – tai dokumentinis filmas, įkvėptas tikros istorijos apie islandų berniuką Brynjar Karl, kurio aistra istoriniam laivui „Titanikas“ tapo jo raktu į sėkmę gyvenime. Autizmo spektro sutrikimą turintis Brynjar per mažiau nei metus iš dovanotų LEGO kaladėlių sukonstravo 6,33 metrų ilgio „Titaniko“ modelį, o ši istorija apskriejo visą pasaulį. Brynjar, dabar jau studentas, tapo žinomu autizmo žinios skleidėju, kuris įkvepia vaikus ir siekia, kad mokyklose atsirastų vietos kiekvieno vaikų skirtingumui, nes kiekvienas vaikas - autistiškas ar ne, turi savo unikalų „X faktorių“. 

Filmo treileris: https://youtu.be/rutF7Ps2SIo 

Šis pozityvus, paprastai apie autizmo iššūkius pasakojantis filmas puikiai tinka moksleiviui, kurio klasėje mokosi autistiškas vaikas, bei mokytojui, autistiško vaiko šeimos nariams (nuo brolių iki senelių), pačiam autistiškam vaikui ar suaugusiam, kuriam svarbu suprasti savo diagnozę iš teigiamos pusės, žinoma, ir visiems LEGO gerbėjams. 

Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, pristatydama šį filmą Lietuvoje, tikisi, kad visuomenė geriau supras autistiškų žmonių patirtis bei bus atviresnė įtraukties projektams švietimo sistemoje. Kompanija LEGO finansavo šio filmo įgarsinimą lietuvių kalba, kad filmas būtų patogus žiūrėti ir jaunesnio amžiaus žiūrovams bei žmonėms, turintiems skaitymo iššūkių. 

Kviečiame Jus nepraleisti progos pamatyti šį filmą Alytuje. Filmas nemokamas, jį finansavo Alytaus miesto savivaldybė. Tereikia nueiti į kino teatrą „Dainava“ ir pasiimti bilietus arba paskambinus juos rezervuoti.

Alytaus autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-09