Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame į Kosto Poškaus tapybos parodą

2021 11 09

Lapkričio 12 d. 16 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) lankytojams bus pristatyta Kosto Poškaus tapybos darbų paroda filosofiniu pavadinimu „BROMA ATWERTA ING WIECZNASTI“.

Kostas Poškus – ne pirmos kartos alytiškis, daugeliui miestelėnų žinomas dailininkas, meistriškai valdantis ne tik teptuką, pieštuką, bet ir taiklų, tapybiškai vaizdingą žodį. Dailininkas sakosi esąs tam tikra prasme pasmerktas – šiame mieste gimęs, gyvena ir, tikriausiai, būsiąs palaidotas... Žodis „pasmerktas“ iš tiesų apima patį giliausią rūpestį dėl savo miesto ir dėl savo pasaulio, dėl jo praeities ir ateities vienovės, dėl visų kasdien badančių akį ir širdį nūdienos skaudulių. 

Menininko Kosto Poškaus parodos Dzūkijos sostinėje visuomet sutinkamos smalsiai ir palankiai. Tad ir šįkart prie kontrastingų spalvų paveikslų kviečiame stabtelėti tiek visus prigimtinius alytiškius, tiek nevietinius čion užklydusius. Juk vartai į amžinybę visiems atverti, kad ir kaip ironiškai į tai bežiūrėtume...
Dalyvavimas parodos atidaryme – su Galimybių pasu. Vėliau Kosto Poškaus tapybos darbus individualiai bus galima apžiūrėti be galimybių paso. Paroda bibliotekoje veiks iki gruodžio 6 dienos.

Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-09