Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Knygos apie paskutinį Dainavos apygardos vadą pristatymas Alytuje

2021 11 24

Lietuvos laisvės kovų gelmė ir dramatizmas sukrečia kiekvieną, ar tiesiogiai, ar iš pasakojimų su tuo susidūrusį. Istorija alsuoja kiekvienam iš mūsų į nugarą ir neleidžia abejoti, kokia brangi mums yra laisvė ir kiek daug buvo dėl jos paaukota.

Šiais metais, rugpjūčio pabaigoje, Punsko „Aušros“ leidykloje septintojo Dainavos apygardos vado Vinco Daunoro-Kelmo, Ungurio, Vinco 100-ųjų gimimo metinių proga pasirodė Ritos Pauliukaitienės sudaryta knyga „Dainavos apygardos vadas Vincas Daunoras-Kelmas, Ungurys ir jo artimieji“. Partizanui, kurio gyvenimo istorija dokumentuotai pasakojama šioje knygoje, teko nelengva dalia – vienas po kito žuvo jo bendražygiai, pasipylė išdavystės, tačiau jis garbingai tęsė kovą už Tėvynės laisvę iki paskutinės akimirkos.

Knygos sutiktuvės Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) įvyks gruodžio 2 d. 17 val. Knygos „Dainavos apygardos vadas Vincas Daunoras – Kelmas, Ungurys ir jo artimieji“ aptarime dalyvaus sudarytoja Rita Pauliukaitienė, Punsko „Aušros“ leidyklos direktorius Sigitas Birgelis ir vienas iš knygos bendraautorių – Gintaras Lučinskas. Renginyje muzikuos Alytaus muzikos mokyklos mokiniai.

Maloniai kviečiame. Dalyvavimas renginyje – su galimybių pasu.

J. Kunčino viešosios bibliotekos informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-24