Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale – Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados pirmasis etapas

2021 11 16

2021 m. gruodžio 9 d. 12 val. Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale prasidės Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados  pirmasis etapas.

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada įsteigta 2018 metais Etninės kultūros globos tarybos ir Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjungos iniciatyva, bendradarbiaujant su Lietuvos mokslo, švietimo ir sporto ministerija bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. 

Olimpiados tikslas – ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, saugoti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes. Olimpiados steigimo iniciatoriai – Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga ir Etninės kultūros globos taryba.

Pagrindinis Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rengėjas – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados sąlygos  

Lietuvos mokinių etninės kultūros užduočių rengimo ir vertinimo rekomendacijos 

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados vykdymo ir vertinimo komisijos darbo reglamentas  

Etninės kultūros globos tarybos informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-16