Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


„Karjere“ – apie nepilnamečių darbą

2021 05 04

Noriu įgyti darbinės patirties, pasimatuoti patinkančią profesiją, būti savarankišku, užsidirbti savų pinigų. Tokias priežastis dažniausiai nurodo moksleiviai, kiekvieną pavasarį ieškantys galimybių įsidarbinti vasaros atostogų metu. 

Balandžio mėnesį regioninio karjeros centro „Karjeras“ skelbimas apie gegužės 3 d. vyksiantį renginį socialiniuose tinkluose sudomino beveik 500 jaunuolių. Dar iki renginio buvo atsiųsta daugybė klausimų apie nepilnamečiams tinkamas darbo sąlygas, darbo laiko apribojimus ir darbo paieškos būdus. 

Renginio dieną virtualioje erdvėje karjeros konsultantė Jolanta Griškonienė 152 jaunuoliams papasakojo apie mokslo ir darbo derinimą, darbo sutartis, dokumentus reikalingus norintiems įsidarbinti, apribojimus nepilnamečių darbui ir veiksmingiausias darbo paieškos strategijas. Renginyje dalyvavę moksleiviai, jau turintys darbinės patirties, taip pat pasidalino savo įspūdžiais ir rekomendacijomis.
Net jei ir ne visiems šią vasarą pasiseks, pabandyti - verta. Teisingai parašytas gyvenimo aprašymas ir nugalėtas jaudulys pirmajame darbo pokalbyje, ateityje gali užtikrinti sėkmę varžantis dėl savo svajonių darbo. 

Primename, kad regioniniame karjeros centre „Karjeras“ visos konsultacijos yra nemokamos. Registruotis konsultacijai galite el. paštu karjeras@uzt.lt

Karjero informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-04