Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kaimynų dienos metu alytiškiai bus kviečiami atrakinti vartus į Kaimynų taką!

2022 05 19

Jau gegužės 27 d. Alytuje minėsime Europinę kaimynų dieną. Renginys vyks Sveikatos tako atkarpoje nuo UP „Jotvingis“ iki Statybininkų g. Renginyje, kuris prasidės 16 val., netruks kaimynų šypsenų dalyvaujant įvairiose edukacijose, stebint nuotaikingus pasirodymus scenoje ar tiesiog besivaišinant karšta kava ir arbata. 

Vienas iš pagrindinių renginio akcentų – masiškiausia kaimynų grandinė, kuri nusitęs Sveikatos tako atkarpoje ir pakvies visus kaimynus atrakinti vartus į Kaimynų taką. Kaimynų sambūrio metu taip pat pagerbsime ir „Kaimynų kaimynus“, žmones ar organizacijas, kurie leidžia didžiuotis, jog esate jų  kaimynas. 

Renginyje bus įkurtos įvairios erdvės, kuriose kaimynai galės pabendrauti, pajuokauti, išgerti puodelį karštos kavos ar arbatos. Mažųjų dalyvių lauks Vaikų kiemelis, kuriame renginio partnerių dėka kiekvienas jaunasis dalyvis galės surasti sau patinkančios veiklos ar pramogų. Vaikų tėvelius kvies Skonių alėja, kur kiekvienas atvykęs galės patirti naujus pojūčius gomuryje, atrasti nepažintus skonius ir kvapus. Vyresniuosius kaimynus kvies Patirties pieva, kur bus galima pasisemti žinių apželdinimo, aplinkotvarkos srityse, kartu pasisėdėti, padainuoti, pasidalinti mintimis ir idėjomis. Kaimynus pakvies ir Pikniko zona, kurioje bus galima pasivaišinti ir ar arbata, atsineštais užkandžiais ar tiesiog pasimėgauti buvimu su savo kaimynu. Renginį vainikuos atlikėjo Paulius Stalionio pasirodymas.

Kaimynų dienoje svarbiausia kaimynai, todėl labai kviečiame visus kaimynus, bendruomenes, bendrijas, įstaigas ir visus norinčius burtis ir švęsti Kaimynų dieną. Kviečiame suburti savo namo, laiptinės, kiemo kaimynus ir atvykti į šventę, kur kiekvienas galės atrasti sau erdvę ir tinkamą veiklą. Kviečiame atsinešti savo pledus, kilimėlius, užkandžius ir švęsti kaimynų būryje. 

Galbūt turite kuo nustebinti kaimynus ar norite pristatyti įstaigos ar organizacijos veiklą? Tuomet pildykite anketą (https://bit.ly/3LAL9XO) ir mes su jumis susisieksime! 

ALKS2022 „Miegančių tiltų“ informacija


 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-20