Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Geros savijautos programa per Mokytojų dieną

2021 10 14

2021 m. spalio 5 d., kai visos šalies pedagoginė bendruomenė minėjo savo profesinę dieną, šventė, Alytaus Putinų gimnazijoje visų klasių gimnazistams vyko Geros  savijautos programa, kurios metu užsiėmimus vedė 21 specialistas iš įvairių Lietuvos įstaigų.

Geros savijautos programa siekiama sumažinti  nuotolinio mokymo  pasekmes jaunimo fizinei bei psichikos sveikatai. Ja siekiama gerinti mokinių emocinę būklę, sukuriant kuo palankesnes sąlygas, patirti mokymosi sėkmę jau sugrįžus į klases. Geros savijautos programa ugdo socialinius, emocinius, darbo komandoje ir bendradarbiavimo įgūdžius, gebėjimą reflektuoti, gilesnį savęs pažinimą, psichologinio atsparumo stiprinimą, savivertės didinimą bei motyvaciją mokytis. Šią dieną gimnazijoje buvo pasirinkta aktuali ir svarbi tema, skirta prisiminti savo emocijas, susipažinti su streso rūšimis, jų mechanizmais, nusiraminimo bei streso įveikos technikomis.

Tądien mokinių atsiliepimai taip pat rodo, kad tokios temos dabartiniu laiku išties aktualios ir svarbios. Jiems patiko, jog turėjo galimybę dar kartą prisiminti emocijų rūšis, dar plačiau įsigilinti į savo mintis bei jausmus. Užsiėmimų metu jie taip pat didelį dėmesį skyrė streso tematikai, kurios metu teoriškai aptarė streso rūšis, praktiškai išbandė įvairias streso mažinimo technikas: relaksaciją, meditaciją, autogeninę treniruotę.

Štai keli gimnazistų atsiliepimai: „Patiko paskaitos, praplėčiau žinias apie stresą, jausmus ir išmokau, kaip galima valdyti emocijas, kaip atpažinti mąstymo klaidas“. „Labiausiai patiko tai, kad laiką ir dėmesį skyrėme sau tiek emociškai, tiek fiziškai“. „Patiko, kai kalbėjo apie emocijas, kai pasakojo apie konfliktus ir kaip juos spręsti, buvo įdomu sužinoti kažką nauja, ko nežinojau“.
                                                                                                                       

Akvilė  Venciūtė,
Putinų gimnazijos psichologė

Eglės Juodžiukynienės nuotr.
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-14