Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Geroji šalies pedagogų patirtis Alytaus Putinų gimnazijoje vykusioje konferencijoje-darbuotėse „Pažinti. Patirti. Grąžinti“

2020 03 03

Kasmet prieš mokslo metus savo gimnazijoje dalindamiesi geriausiais ugdymo pavyzdžiais: pavykusiais metodais, savo pamokose pritaikytomis inovatyviomis idėjomis, stebėdami puikiai dirbančius kolegas, matėme, kad galime ir norime dalintis ne tik su miesto, bet ir su Lietuvos ugdymo įstaigomis. Ne veltui susitarta dėl itin svarbios gimnazijoje vertybės – bendradarbiavimo.  
Beveik tris mėnesius konferencijos organizavimo kūrybinė komanda svajojo, kaip turi šis renginys atrodyti: generavo idėjas, kūrė programą, redagavo, sprendė techninius kausimus, kvietė kolegas tapti konferencijos lektoriais. Ir konferencijoje-darbuotėse pradžiuginome vieni kitus tuo, kas svarbiausia, ką mokytojai gali teikti vieni kitiems bendradarbiaudami – savo atrastais sėkmės metodais. Pirmojoje praktinės veiklos dalyje lektoriai buvo mūsų gimnazijos mokytojai, antrojoje – svečiai. Praktinės veiklos metu patirta daug pozityvių emocijų, pasidalinta įžvalgomis. 
Štai renginio kūrybinės komandos  narė Jolita Noruvienė, pati būdama lektorė ir išbandydama Eglės Vaivadienės (Nacionalinė švietimo agentūra) siūlomus IT įrankius, dar kartą įsitikino, kad išmintingai naudojant planšetes bei išmaniuosius telefonus, pamokose galima patraukliau, inovatyviau organizuoti įvairią veiklą. Kolegė Irena Sakalauskienė džiaugiasi iš Klaipėdos kolegių išgirdusi ir išbandžiusi senovinių matavimo vienetų projektinės veiklos metodą, naudojamą Mažojoje Lietuvoje. Tai buvo pateikta kaip Domino, kuris itin praverčia birželio mėnesį, kai mokiniams būna sunku sutelkti dėmesį. 
Renginio kūrybinė komanda gali džiaugtis grįžtamuoju padėkos žodžiu ne tik iš šalia dirbančių kolegų, bet ir tuo, kuris atskrieja iš kitų Lietuvos ugdymo įstaigų pedagogų, dalyvavusių mūsų renginyje. Tam sukurta padlet.com refleksijos forma. O joje džiuginantys atsiliepimai ne tik lektoriams, bet ir organizatoriams: 
„Viskas puiku. Sveikinu organizatorius su nuveiktu milžinišku darbu. LEKTORIAI puikūs.“ 
„Dėkui už puikią edukaciją ir naujus potyrius. Šaunu, kad lektoriai taip puikiai ir išsamiai pravedė užsiėmimus.“
„Ačiū organizatoriams, kad pakvietėte į tokį įkvepiantį renginį! ❤ Nesustokite!“
„Dėkoju už puiku organizacinį darbą.“
 Dažniausiai pasikartojantis: „Ačiū. Labai patiko.“
Tai dar kartą įrodo, kad vertybės gimnazijoje gula ne į popierius.
                                                                        
Renginio kūrybinės komandos narė Laima Bautronienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Eglės Juodžiukynienės nuotr.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-03