Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Edukacinė programa „Pietų Lietuvos lietuvių ir tautinių mažumų kultūra bei istorija“

2020 11 20
Edukacinė programa „Pietų Lietuvos lietuvių ir tautinių mažumų kultūra bei istorija“

Šiais metais visą rudenį keliavome. Tautinių mažumų departamentas Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija“ lenkų ir rusų sekmadieninių mokyklų vaikams ir suaugusiems sudarė tą galimybę – finansavo išvykas. Už tai esame jam labai dėkingi. 

Ruduo šiemet šiltas, bet vis dar nerimsta COVID-19. Todėl nusprendėme  – nevažiuokime į didmiesčius, apsidairykime šalia. Dzūkijos krašte gausu miškų, upių, ežerų. Jame gera gyventi lietuviams ir įvairių tautų žmonėms. Ir krašto istorijoje bei kultūroje galime išgirsti apie čia gyvenusius ir gyvenančius įvairių tautybių žmones. Aplankėme netoli Druskininkų esantį A. Česnulio skulptūrų parką. Grožėjomės ir gerėjomės vieno žmogaus rankomis sukurtomis skulptūromis, išpuoselėtu parku, stebėjomės jo talentu ir darbštumu, kūryba, noru pasidalinti savo pasaulio matymu su kitais.

 Merkinės miestelyje gali lankytis dažnai, bet vis atrandi kažką naujo. Aplankėme Krašto muziejų, Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centro ekspoziciją, apžiūrėjome seną bažnyčią, kopėm ant piliakalnio, dairėmės nuo apžvalgos bokšto, buvome miestelio aikštėje, kur kadaise vaikščiojo, o pagal legendą, joje mirė karalius Vladislavas Vaza. Apie Merkinę – dvasinę Dainavos krašto sostinę, jos istoriją mums pasakojo puikūs gidai Evelina Buržinskienė  ir Algimantas Černiauskas. Vis stebiuosi jų profesionalumu, giliomis žiniomis, gebėjimu sudominti bet kurio amžiaus lankytojus.

Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija“ direktorė N. Šutova
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-20