Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Atviras Alytaus miesto kanupolo čempionatas

2020 08 13

Alytuje vyko atviras miesto kanupolo čempionatas. Ankstesniais metais miesto čempionatai buvo organizuojami iš trijų etapų. Šiais metais COVID-19 pakoregavo planus. Kovo mėnesį dėl paskelbto karantino neįvyko pirmojo etapo varžybos. Koreguojant 2020 metų varžybų planus, buvo nutarta šiais metais Alytaus čempionatą organizuoti rugpjūčio mėnesį iš vieno etapo. Bet ir čia COVID -19 koregavo planus. Didėjant susirgimų skaičiui pasaulyje, registraciją paskutinę savaitę prieš varžybas atšaukė Lenkijos komandos. Tad čempionate dalyvavo tik Lietuvos baidarininkai. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: vaikų U-14, jaunių U-17 ir suaugusiųjų. Dalyvavo Daugų, Alytaus ir Trakų sportininkai. Baidarininkai pasiilgę varžybų su dideliu noru ir dideliu atkaklumu kovojo aikštelėje.

Vaikų grupėje sėkmingai žaidė Trakų jaunieji baidarininkai. Jie finale nugalėjo Alytaus vaikų ir jaunimo rankinio klubo (VJRK) komandą. Trečiąją vietą laimėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) mažieji baidarininkai.

Jaunių grupėje triumfavo Alytaus VJRK. Finale alytiškiai žaidė su Trakų KKSC komanda ir iškovojo pergalę. Treti – Alytaus SRC baidarininkai.  

Suaugusiųjų grupėje finale žaidė Alytaus ir Trakų komandos. Atkaklios finalo rungtynės – pirmajame kėlinyje nei viena komanda neįgijo pranašumo. Antrajame kėlinyje alytiškiai įsižaidė ir iškovojo pergalę.  
Kitos kanupolo varžybos planuojamos rugpjūčio mėnesį, jos vyks Kaune. Rugsėjo 12-13 dienomis Alytuje vyks „Baltosios rožės taurės“ varžybos, skirtos miesto dienai. Dėl skelbto karantino šios varžybos iš birželio mėnesio perkeltos į rugsėjo mėnesį.

Atviro miesto čempionato varžybas organizavo Alytaus sporto ir rekreacijos centras ir Alytaus vaikų ir jaunimo rankinio klubas.

ASRC informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-13