Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Atnaujintoje Jotvingių gimnazijos salėje – pirmosios krepšinio rungtynės

2022 01 27

Po keletą mėnesių trukusio Alytaus Jotvingių gimnazijos sporto salės grindų remonto darbų į šią erdvę vėl sugrįžo sportuoti mėgstantis jaunimas –  trečiadienio popietę čia surengtas Alytaus miesto gimnazijų krepšinio lygos vienas iš etapų. Pirmose rungtynėse susitiko salės šeimininkai ir  Putinų gimnazijos jaunieji krepšininkai.

Prieš pirmąsias rungtynes vyko atnaujintos sporto salės atidarymo renginys, jame dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotojai Jurgita Šukevičienė ir Povilas Labukas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, jo pavaduotojas Adomas Andrušaitis, Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ generalinė sekretorė Germantė Bartkutė, Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos prezidentas Kastytis Pavilonis, Lietuvos šaulių sąjungos karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas,  atsargos kapitonas Skirmantas Valatkevičius, kiti garbūs svečiai.

„Man asmeniškai ši sporto salė yra labai svarbi. Aš pats į ją atėjau būdamas vaikas ir šioje salėje užaugau. Šioje sporto salėje, ant buvusių grindų užaugo daugybė kartų, tačiau jos išėjo užtarnauto poilsio. Tikiuosi, kad ant naujų grindų užaugs daugybė talentingų sportininkų. Mokyklos bendruomenei noriu palinkėti, kad kabinetuose užgesus šviesoms ir visiems gimnazistams išėjus namo, ši salė būtų atvira visai bendruomenei, o jums,  gimnazistai, linkiu asmeninių ir komandinių rekordų ir svarbiausia – būkite sveiki“, – atnaujintos sporto salės atidarymo proga Jotvingių gimnazijos bendruomenei linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Miesto vadovas ir mero pavaduotoja J. Šukevičienė gimnazijos direktoriui D. Vasiliauskui įteikė simbolinį čekį, liudijantį gimnazijai nupirktą dovaną – salės teniso tinklą. 

Atnaujinta sporto sale pasidžiaugė Alytaus Jotvingių gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas: „Mes labai ilgai laukėme suremontuotos salės su naujomis grindimis. Nuoširdžiai dėkoju visai mūsų miesto bendruomenei, nes prie to, kad mes galėtume turėti tokią gražią  ir šiuolaikišką sporto salę, prisidėjo labai daug žmonių. Dėkoju Alytaus miesto savivaldybės merui N. Cesiuliui ir visai jo komandai, Alytaus miesto savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komitetui ir visiems, kurie  tiek morališkai, tiek realiais darbais prisidėjo prie tokio projekto.“ 

Į atnaujintos sporto salės atidarymo renginį atvykusi Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ generalinė sekretorė G. Bartkutė teigė besidžiaugianti Jotvingių gimnazijos  bendruomenės aktyviu dalyvavimu asociacijos organizuojamuose renginiuose ir iniciatyvose, o gimnazijos bendruomenei ji linki, kad atnaujinta sporto salė taptų impulsu ir įkvėpimu naujiems  renginiams ir naujai fizinio aktyvumo iniciatyvai įgyvendinti.

Atnaujintos Jotvingių gimnazijos sporto salės atidarymo renginį užbaigė muzikinis šios gimnazijos mokinių pasirodymas.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-28