Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis“ dvi grupės laikinai bus ugdomos nuotoliniu būdu

2020 11 30

Kaip ir keliose kitose ugdymo įstaigose, taip ir lopšelyje-darželyje „Pušynėlis“, siekdama sumažinti COVID-19 infekcijos plitimo grėsmę, Alytaus miesto savivaldybės administracija nurodė iki 2020 m. gruodžio 6 d. organizuoti nuotolinį mokymą „Paukščiukų“ grupės vaikams, о iki gruodžio 7 d.   – „Boružėlių“ grupės mažiesiems.
Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme pažymima, kad būtų stebima vaikų ir darbuotojų sveikata, o pasireiškus simptomams, būtų nukreipiama atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos. 
Nustačius susirgusį darbuotoją ir artimą sąlytį turėjusius asmenis būtina nedelsiant teikti informaciją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentui.
 
Įsakyme taip pat nurodyta – jeigu lopšelio-darželio darbuotojams pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomai, jie turi nevykti į darbą, o jeigu simptomai pasireiškė esant darbe, būtina kuo skubiau jį nutraukti ir apie tai nedelsiant informuoti įstaigos vadovą.
 
Turi būti užtikrinta, kad lopšelyje-darželyje dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje.
Turi būti atlikta patalpų, kuriose lankėsi sergantis asmuo, dezinfekcija, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-30