Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus Jaunimo parke atidaryta išskirtinė vaikų žaidimų aikštelė

2022 05 12

Ketvirtadienį Alytaus Jaunimo parke atidaryta išskirtinė vaikų žaidimų aikštelė, kurioje  sumontuoti 28 nauji įvairaus pobūdžio ir visoms amžiaus grupėms skirti įrenginiai, bei dar 23 gumos rutuliai, pusrutuliai, kurie kartu su įrenginiais sukuria balansavimo taką bei puošia vaikų žaidimų aikštelę.

„Pirmą kartą šiame parke matau, vienoje vietoje, tiek daug vaikų. Manau, kad visi laukėme, kada ši aikštelė bus atidaryta. Ir kas man yra smagiausia, kad nesulaukę mūsų atidarymo radote nišas ir atsidarėte patys. Mieli tėveliai, aš džiaugiuosi matydamas jūsų vaikus, kurie po dešimt ar penkiolikos metų bus gydytojai, mokytojai ar kitų profesijų atstovai, tačiau šiandien jiems apie tai nereikia galvoti,  jiems reikia mąstyti kaip prasmingai praleisti vaikystę, o mūsų užduotis tuo pasirūpinti. Tokia aikštelė yra pirmoji, bet tikrai ne paskutinė. Būkite, žaiskite, saugokite. Mes darome tai dėl mūsų mažųjų alytiškių“,- kalbėjo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Šios vaikų žaidimų aikštelės išskirtinumas - muzikinė arka SONA. Tai yra pirmoji Lietuvoje interaktyvi muzikinė arka, kurioje vienu metu bus galima rinktis iš 5 skirtingų žaidimų. Ji valdoma vieno mygtuko paspaudimo principu ir paprastos instrukcijos lietuvių kalba dėka žaidimai įtrauks visas amžiaus grupes.

Taip pat čia pastatytas ir beveik 8 metrų aukščio veiklos bokštas su dvejomis uždaromis ir viena atvira čiuožykla. Naujoje aikštelėje veiklos ras tiek patys mažiausi nuo vienerių metų amžiaus vaikai, tiek ir vyresni.

Patiems mažiausiems skirti žaidimų nameliai, edukacinės lentos, karuselė, žemesnis veiklos bokštas su čiuožykla, kalniukai su tuneliu ir čiuožykla, batutai, balansinės platformos, lygsvaros bei įprastos sūpynės. 

Vyresni vaikai tikrai pamėgs besisukančią karuselę, didįjį veiklos bokštą, balansinius takus, keturvietę karuselę, gandro lizdo sūpynes bei batutus.

Šioje vaikų žaidimų aikštelėje įrengti virš 50 metų tarptautinėje rinkoje veikiančios suomių kompanijos Lappset (kurios vienintelis atstovas Baltijos šalyse yra  bendrovė „Fixman“) įrenginiai.

„Gražu kaip miestas atsinaujina. Smagu, kad mes galime prie to prisidėti. Dėkoju visiems prisidėjusiems prie projekto sėkmės. Noriu priminti tokį vieną paprastą dalyką - kažkada rašytojas Bernardas Šopas yra pasakęs, kad mes pasenstame, ne tuomet kai suaugame, įgyjame patirties ir gyvename savo gyvenimus,  mes pasenstame tada - kuomet nustojame žaisti. Tai linkiu nenustoti žaisti“,- renginyje kalbėjo rangos darbus vykdžiusios  UAB „Fixman“ direktorė Inga Liudvinavičienė.  

Renginį vedė Alytaus miesto teatro aktorius Vaidas Praspaliauskas. Jo metu vyko teatralizuotas Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio vaikų pasirodymas - spektaklio „Katės namai“ ištrauka. Vaikus taip pat linksmino peliukas Mikis ir šuniukas Čeisis. Vaikai galėjo išbandyti didžiulius muilo burbulus ir piešimą ant veidukų, kurį vaikams dovanoja UAB  „Fixman“.

Pažymime ir tai, kad ankščiau šioje vietoje buvę įrenginiai buvo suremontuoti ir jie bus įrengti dvejose naujose aikštelėse, kurių viena iš jų bus prie sveikatingumo tako netoli UP „Jotvingio“.

Taip pat prašome gyventojų ir ypač jaunimo suprasti, kad ši aikštelė skirta vaikams, jos nelaužyti ir kitaip negadinti. Tai visų mūsų turtas. Saugant jį jis džiugins mus visus ilgai. 

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-12