Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Aktuali informacija dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams

2021 10 12

Socialinės paramos skyrius informuoja, kad kreipiantis dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams (socialinės pašalpos, būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų) ekstremalios situacijos ir karantino laikotarpiu bei 6 mėnesius po jų atšaukimo, nustatant teisę į piniginę socialinę paramą, bendrai gyvenančių asmenų arba vienų gyvenančių asmenų nuosavybės teise turimas turtas nevertinamas.

Primename, kad būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijos teikiamos gyvenamąją vietą būste deklaravusiems arba būstą nuomojantiems asmenims. Jei būstą nuomojantys asmenys nori gauti būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijas, turi būti sudarę su nuomotoju gyvenamųjų patalpų nuomos sutartį ir ją įregistravę viešajame registre. 
Skiriant kompensacijas vertinamos asmens ar bendrai gyvenančių asmenų gaunamos pajamos bei išlaidų dalis, skiriama apmokėti būsto šildymą ir vandenį. 
Apskaičiuojant vidutines pajamas į pajamas nepriskaitomi vaiko pinigai, neįskaičiuojama ir dalis su darbo santykiais susijusių pajamų bei nedarbo socialinio draudimo išmokos (priklausomai nuo šeimos sudėties ir vaikų skaičiaus - nuo 20 iki 40 proc.).

Kompensacijas gali gauti ir įsiskolinę už šildymą bei vandenį žmonės, tačiau svarbu, kad su tiekėjais būtų sudaryta sutartis dėl skolos apmokėjimo, jeigu teismas nėra priteisęs apmokėti skolą.

Prašymus dėl piniginės socialinės paramos galima pateikti per www.spis.lt, siųsti el. paštu soc_parama@alytus.lt arba parašytą prašymą atnešti į Socialinės paramos skyrių, esantį adresu Vilties g. 28A, Alytuje. 

Socialinės paramos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-12