Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Traukinio kupė skambės poezija, muzika ir pašnekesiai

2021 10 25

Rudens lapų nutaškuotais bėgiais į Alytų jau ketvirtąkart atitūtuoja simbolinis literatūros ir muzikos traukinys. Šį kartą renginių ciklo „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“ dalyviai nusiteikę itin poetiškai, tačiau tai nereiškia, kad publika bus svajingai užliūliuota – tikrai pasitaikys ir aštrių diskusijų, ir literatūrinių „pipiriukų“. Alytiškiai turės progą pasitikti tiek patyrusius literatūros grandus, tiek jaunų, savitai ir ryškiai sužibusių kūrėjų asmenybes. Ir vėl ieškosime skirtingų kartų rašytojų kūrybinės sanglaudos ar priešpriešos. Šiuolaikinės lietuvių literatūros įdomybes išnarplioti padės įžvalgūs literatūros žinovai, o tinkamą atsvarą intelektualiems pokalbiams suteiks gyvai atliekamos muzikos intarpai.

Pirmasis poezijos ir muzikos vakaras Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) įvyks spalio 28 dieną 17 valandą. Improvizuotoje traukinio kupė susitiks du kontrastingi poetai: Enrika Striogaitė bei Viktoras Gulbinas. Jaunatviškai veržliais elektrinės gitaros viražais keliautojus pasitiks ir išlydės Mr. Jumbo (Giedrius Balčiūnas). Traukinio pakeleivių pokalbio gijas megs poetė, vertėja, literatūros kritikė Erika Drungytė.

Maloniai kviečiame. Įėjimas į renginį – su Galimybių pasu.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Alytaus miesto savivaldybė.

Jūratė Čėsnaitė
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-25