Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pagyvenusių žmonių dieną senjorai minėjo su dainomis ir eilėmis

2021 10 06

„Mūsų valdžiai pasitarus, vakarones atidarius, susirinko salėj bočiai, ant stalų tušti ąsočiai. Namuose nėra ką veikti, reik į renginį nueiti... “ – šias savo kūrybos eiles į gražią Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti skirtą šventę susirinkusiems senjorams šiandien skaitė Pagyvenusių žmonių asociacijos Alytaus skyriaus narys Vitas Bencevičius. Ne prie tuščių ąsočių, o prie įvairiais gardumynais nukrautų stalų išgerti puodelį arbatos, pasiklausyti gerai visiems žinomų dainų susirinko Pagyvenusių žmonių asociacijos Alytaus skyriaus nariai.

Šventės proga senjorus pasveikinti atvyko Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir  Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininko pavaduotoja Laima Vincė Kirkliauskienė.

„Malonu pas jus atvykti ir pamatyti, kaip namuose nenorintys būti senjorai nori bendrauti. Džiugu, kad daugelį iš jūsų matau naktišokiuose kalbinant paneles ar mirksint akimis vaikinams“, – šmaikštaudamas senjorų aktyvumu džiaugėsi Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis. Šventės proga miesto vadovas senjorams linkėjo orių pensijų ir laiku teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų.

„Ačiū už miesto kūrimą ir už tai, kad kiek galite mums dar padedate. Mes girdime jūsų siūlymus ir  priekaištus dėl  miesto kapinių, kelių, aikštelių ar viešojo transporto ir tikrai į juos atsižvelgiame“, – pridūrė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Renginio metu miesto vadovas kartu su mero pavaduoja J. Šukevičiene senjorams įteikė padėkos raštus. Už nuoširdų visuomeninį darbą rengiant ir organizuojant pagyvenusių žmonių užimtumą padėka įteikta  Pagyvenusių žmonių asociacijos Alytaus miesto skyriaus ir valdybos pirmininkui Eugenijui Kasteckui, už nuoširdų visuomeninį darbą rengiant ir organizuojant pagyvenusių žmonių užimtumą – Alytaus miesto skyriaus ir valdybos pirmininko pavaduotojai Fruzinai Baublienei, sekretorei  Onutei Jankauskienei, skyriaus narei Genutei Sujetienei.  Už nuoširdų visuomeninį darbą vadovaujant pagyvenusių žmonių ansambliams „Sidabrinė gija“ ir „Jovaras“ mero padėka apdovanotas skyriaus narys Antanas Ratkevičius.

„Iš visos širdies linkiu, kad jūsų namuose gyvuotų sveikata, darna ir džiaugsmas, kad dažnai jus aplankytų vaikai, skambintų anūkai, kad dar dažniau jus apkabintų ir pabučiuotų jūsų proanūkiai. Linkiu, kad jūsų namuose su šalia esančiu žmogumi – vyru ar moterimi dar ilgai eitumėte gyvenimo keliu, nes tai didelė laimė, kai turi kam paduoti lėkštę sriubos, kai yra kas paglosto tavo pečius “, – sveikindama senjorus sakė  Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininko pavaduotoja Laima Vincė Kirkliauskienė. 
Susirinkusius sveikino ir padėkos raštus senjorams įteikė Pagyvenusių žmonių asociacijos Alytaus miesto skyriaus ir valdybos pirmininkas E. Kasteckas, o šventinę nuotaiką susirinkusiems kūrė senjorų atliekamos dainos.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-17