Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Naujojoje gatvėje pradedami vykdyti 2022 m. rudeninio apželdinimo darbai

2022 09 19

2022 m. Naujosios gavės skiriamojoje juostoje atkarpoje nuo Naujosios, Jotvingių, Rūtų gatvių sankirtos iki Naujosios, Jazminų, Vilties gatvių eismo žiedo šiuo metu išmontuojami 40 vnt. horizontalių atitvarų ir jų vietoje bus pasodinta 40 vnt. medžių, 320 vnt. krūmų ir 240 vnt. puskrūmių sodinukų, tai yra 40 vnt. želdinių grupių.

Šalia Naujosios, Jazminų, Vilties gatvių žiedo bus įrengta 150 kv. m naujas želdynas. Jame augs daugiau kaip 500 vnt. želdinių – žemaūgių pušų, dekoratyvinių erškėčių, ožekšnių, kadagių.

Šiuo metu UAB „Alytaus butų ūkis“ atlieka atitvarų išmontavimo augalų sodinimo vietose darbus. Augalų sodinimo ir priežiūros darbus atliks UAB „Ecoservice“.

Želdinių sodinimo vietos parinktos, atsižvelgiant į saugaus eismo reikalavimus (jos atitolintos nuo perėjų ir sankryžų), taip pat požeminių komunikacijų tinklą. Didžioji dalis skiriamosios juostos atitvarų išlieka, siekiant užtikrinti eismo saugumą. 

Aplinkos apsaugos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-19