Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Mažoji pradinukų spartakiada 2022

2022 06 02

Vaikų gynimo dieną Senamiesčio pradinės mokyklos aikštyne šios mokyklos ketvirtokai nuotaikingu kamuolių šou paskelbė Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų „Mažosios spartakiados 2022“ pradžią. Jie pasveikino aktyviai, sportiškai ir prasmingai praleisti popietę susirinkusias 8 pradinukų komandas iš Senamiesčio ir „Sakalėlio“ pradinių mokyklų, „Volungės“, Vizdgirio, Panemunės, Likiškėlių, Dainavos progimnazijų bei Dzūkijos mokyklos.

Mažojoje spartakiadoje susibūrusios mišrios 3–4 klasių komandos varžėsi penkiose  stotelėse. Daugiausia sportinių emocijų ir azarto sulaukė virvės traukimas, baudų metimai bei estafetės. Taiklumo, susikaupimo ir kantrybės pareikalavo balansavimo rungtis su kamuoliais, o šaudymas iš lanko daug kam buvo tikras iššūkis – įdomus, intriguojantis ir įtraukiantis iššūkis. Susumavusius kiekvienoje stotelėje komandų gautus taškus, III vietos taurė įteikta „Volungės“ progimnazijos pradinukams, II – Likiškėlių progimnazijos, o I vieta džiaugėsi spartakiados šeimininkai – Senamiesčio pradinės mokyklos komanda. 

Mažosios spartakiados dalyviai, įkaitę nuo emocijų ir vienas kito palaikymo, dar neskubėjo skirstytis – trys komandos: Senamiesčio, Dainavos ir Dzūkijos mokyklų, papildomai susirungė draugiškose kvadrato varžybose. 

Pasibaigus veikloms 157 aktyvūs spartakiados dalyviai pasipuošė medaliais, o nugalėtojai džiaugėsi iškovotomis taurėmis. Gera susitikti, būti ir sportuoti kartu.
„Mažoji spartakiada 2022“ organizuota Alytaus Senamiesčio pradinėje mokykloje įgyvendinamo projekto „Fiziniam aktyvumui palankios aplinkos plėtra Senamiesčio pradinėje mokykloje“ lėšomis. Projektą finansuoja Sporto rėmimo fondas, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-02