Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tarptautinis virtualus konkursas Alytaus muzikos mokykloje „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“

2021 05 06

2021 m. balandžio 12 – gegužės 3 dienomis Alytaus muzikos mokykloje vyko V tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“. 

„Linkiu muzikuoti, jei ne kaip iš natų, tai kaip iš širdies“, – tokiais žodžiais konkurso dalyvius pasveikino konkurso globėjas, Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

Konkursas jau nuo 2013 metų vyksta kas dvejus metus. Konkurso organizatorė – smuiko mokytoja ekspertė Rita Frendzelienė. „Muzikinė mažųjų mozaika“ – tai jaunųjų talentų iki 11 metų pasirodymai. Konkurso tikslas – skatinti gabių ir talentingų vaikų kūrybiškumą. Šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 195 dalyviai iš 47 Lietuvos, Latvijos, Rusijos muzikos ir meno mokyklų. 

Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga 12-os narių vertinimo komisija iš įvairių pasaulio šalių – JAV, Graikijos, Danijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Lietuvos. Konkurso dalyviai grojo fortepijonu, smuiku, kanklėmis, kuoklėmis, trimitu, klarnetu, saksofonu, tūba, išilgine ir skersine fleitomis, akordeonu. Konkurse dalyvauja ir vokalistai. Gausiausia dalyvių grupė grojo fortepijonu.
Net 59 konkurso dalyviai apdovanoti laureato diplomas įvairiose grupėse pagal amžių ir instrumentą. 65 dalyviams įteikti diplomai. Komisija atlikėjams skyrė specialius diplomus už artistiškumą, techniškumą, profesionalų kūrinio atlikimą, lietuviško kūrinio atlikimą, latviško kūrinio atlikimą, už interpretaciją, už muzikalumą, už klasikinio kūrinio atlikimą. Jauniausio dalyvio diplomai atiteko Adelinai Jakučionytei (Alytaus muzikos mokykla) ir Elzei Tijūnėlytei (Trakų meno mokykla). 

Dėkojame visiems jauniesiems atlikėjams, jų mokytojams, konkurso vertinimo komisijos nariams už dalyvavimą konkurse! Taip pat tariame ačiū šio konkurso globėjui! Džiaugiamės, kad „Muzikinė mažųjų mozaika“ kaskart pritraukia tiek daug dalyvių, paskatina bendradarbiavimą ne tik tarp šalies, bet ir užsienio muzikos ir meno mokyklų.

Alytaus muzikos mokyklos informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-06