Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Socialinių paslaugų centre – „Baltojo paukščio“ akcija

2021 11 24

Artėjant šv. Kalėdoms Prezidentūra ir ponia Diana Nausėdienė kvietė jungtis Lietuvos mokyklas, dienos ir globos centrus, visas šeimas – iš vilnos nuvelti po kalėdinį paukštį ir tokiu būdu prisijungti prie kalėdinės eglutės žaisliukų gaminimo akcijos.

Prie šios akcijos prisijungė VšĮ Alytaus miesto socialių paslaugų centro vaikų dienos centro „Vaikystės vaivorykštė“ vaikai ir darbuotojai, jie kartu su edukatore, socialinio darbuotojo padėjėja Vilma Balevičiene susibūrė  smagiam  užsiėmimui – paukščių vėlimui iš vilnos. 
Daugiau nei dvidešimt Socialinių paslaugų centro lankytojų pagamintų paukščiukų vakar iškeliavo į Vilnių, kur  jaukiai nutūps ant Prezidentūros didžiosios eglės. 

Tegul artėjančios išskirtinės metų šventės sutelkia mus įgyvendinti gražias, inovatyvias idėjas, o šventės visiems būna jaukios, suburiančios ir šiltos.

Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-24