Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Senamiesčio skvere paminėta Lietuvos kariuomenės diena

2021 11 23
Senamiesčio skvere paminėta Lietuvos kariuomenės diena

Lapkričio 23-ąją Senamiesčio skvere prie paminklo Dainavos apygardos partizanams paminėta Lietuvos kariuomenės diena. 

„Gyvename kupinais iššūkių laikais, prieš pora metų kariuomenės pagalbos prireikė mums, kai Lietuva patyrė vieną didžiausių gaisrų savo istorijoje, vėliau – pandemija, su kuria kovojame iki šiol, o kad maža nepasirodytų, šią vasarą mus visus suvienijo nelegalių migrantų krizė. Kai mieste sunku ir ištinka ekstremalios situacijos, žmonės atsisuka į miesto vadovus, o kai labai sunku, miesto vadovai atsisuka į tarnybas. Mes žinome, kad ir kokia ekstremali situacija bebūtų, jūs visad būsite tie, kurie padėsite mums. Ir manau, kad sutiksite su manimi, kad didžiausias valstybės turtas yra žmonės, o stipriausias ginklas tai ne haubicos, bokseriai ar kulkosvaidis, o profesionalūs kariai, visada pasiruošę reaguoti ir padaryti tai, ką moka geriausiai. Sveikinu ir linkiu jums, kad ne tik jūsų šeimos nariai didžiuotųsi jumis, bet ir kad į jus lygiuotųsi visa Lietuva. Geros tarnybos“,- minėjimo metu sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. 

Sveikinimo žodžius kariams skyrė Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė ir Lietuvos kariuomenės Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono ir Alytuje dislokuotos Lietuvos karinių pajėgų įgulos vadas plk. ltn. Darius Kisielius. 

„Aš beretėje nešioju vilko ženklą, kuris simbolizuoja šešias savybes - valingas, iniciatyvus, lojalus, kovingas, agresyvus, staigus. Lietuviai, kurie ateina tarnauti į jėgos struktūras, pirmus tris žodžius atsineša savo širdyje ir kraujyje. Likusius tris reikia išsiugdyti patiems, kad reikalui esant, galėtume kovingai, agresyviai ir staigiai apginti mūsų Lietuvos žmones ir jos teritoriją. Visiems kariams linkiu trijų paskutinių savybių, o visiems piliečiams linkiu širdyje nešiotis pirmus tris žodžius“, - kalbėjo D. Kisielius.

Minėjime Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas dr. Gvidas Rutkauskas ir šios organizacijos valdybos pirmininkas Vladas Songaila sąjungos vardu įteikė pirmojo laipsnio žymenis "Už nuopelnus Lietuvai" dviem alytiškiams - Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Vytuoliui Valūnui ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Alytaus filialo tarybos pirmininko pavaduotojui Romualdui Požėrai.

Minėjimą organizavo Alytaus miesto savivaldybė kartu su Alytaus kultūros centru. Dėkojame Lietuvos kariuomenės Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionui, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-ąjai rinktinei  ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai.

Komunikacijos skyriaus informacija

 
 
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-24