Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Šalia Baltosios rožės tilto įsikurs PAUPIO GALERIJA

2022 06 29

„Tiltai ne tik sujungia upės krantus, bet sujungia ir žmones“ (H. Kebeikis).

Šių metų Lietuvos kultūros sostinėje Alytuje kyla kultūriniai tiltai. Atspirtimi tam tapo keturių Alytaus tiltų istorija, unikalus vieno iš jų virsmas, ne tik inžinerinė, bet ir socialinė reikšmė.

Dainų slėnyje (šalia Baltosios rožės tilto) įsikursiančioje PAUPIO GALERIJOJE Alytaus kraštotyros muziejus kvies pažvelgti į keturių Alytaus tiltų istoriją, jų svarbą miestui. Ar žinote, kuris Alytaus tiltas yra seniausias? Kuris statytas ilgiausiai? Ar tekę girdėti, o galbūt ir naudotis „šalčio pastatytu tiltu“?

PAUPIO GALERIJOS Dainų slėnyje atidarymas – liepos 6 d. 19 val.

Atidarymo metu simbolines jungtis kurs Alytaus Šaulių namų jaunimo teatro studija. Jaunieji aktoriai kvies „atsigaivinti“ poezijos gurkšniu „Noriu pasakyti“ (pagal lietuvių poetų Daivos Čepauskaitės, Janinos Degutytės, Justino Marcinkevičiaus eiles).

Alytaus kraštotyros muziejaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-29