Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Rumunijos ambasadoriaus vizitas Alytuje

2020 09 17

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai š. m. rugsėjo 22 dieną kviečia Dzūkijos krašto verslo atstovus į susitikimą su Rumunijos ambasadoriumi Lietuvoje J.E. Cosmin George Dinescu. 
Jau penktus metus Alytaus miestas palaiko draugiškus bendradarbiavimo santykius su Fokšanio miestu Rumunijoje.
J.E. Ambasadorius lankysis Alytuje oficialiu vizitu, jį lydės Rumunijos ambasados Lietuvos Antrasis sekretorius Bogdan Brinzei ir Rumunijos garbės konsulė Lietuvoje p. Laura Aldonė. 
Delegacija susitiks su Alytaus miesto savivaldybės meru Nerijumi Cesiuliu, svečius priims Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius. 
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai krašto įmones kviečia susitikti su Rumunijos ambasadoriumi, jį lydinčia komanda bei Alytaus miesto savivaldybės meru Nerijumi Cesiuliu, mero pavaduotojais Jurgita Šukevičiene ir Šarūnu Klėgeriu aptarti glaudesnio dvišalio verslo bendradarbiavimo galimybių. 
Susitikimas vyks 13.10 – 14.10 val. Alytaus miesto savivaldybės posėdžių salėje, Rotušės a. 4.     
Renginyje privaloma registracija, kuria mielai pasirūpinsime mes. Jūsų laiško ar skambučio lauksime el. paštu: aurelija.skliuderyte@cci.lt, +370 (618) 39103.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacija 

Svečių vizito programa


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-17