Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Posūkis į knygyno kiemą – tik iš dešinės

2021 10 14

Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisijos sprendimu, įsukimas į knygyno kiemą Pulko gatvėje bus galimas tik iš dešinės pusės priešais Jotvingių – Pulko gatvių sankryžą. 

Komisijos pirmininko Ryčio Vitkausko teigimu, įsukimas į kairę už sankryžos panaikinamas, kadangi būtent dėl šio vairuotojų manevro Jotvingių gatvėje kyla avarinės situacijos, įvyko ne viena autoavarija. 

Pirmąja eismo juosta važiuojančių automobilių vairuotojai dėl prie šviesoforo antroje juostoje stovinčių transporto priemonių negali pastebėti sukančio automobilio, o jo vairuotojas taip pat nemato pro stovinčius automobilius kita juosta važiuojančio automobilio. 

Uždraudus kairįjį posūkį į aikštelę, atvažiuojant nuo Rotušės aikštės pusės, artimiausiu metu bus pakeisti ir kelio ženklai bei horizontalusis ženklinimas.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-14