Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Metai saulės ratu – 2022-ųjų kalendoriaus pristatymas

2021 12 03

Prieš trejetą metų buvo išleistas V. Daraškevičiaus fotoalbumas „Saulės ratu“ apie lietuvių kalendorinių švenčių tradicijas metų bėgyje. Jis atspindi tiek katalikiškas, tiek ir tradicines bei rekonstruotas baltų religines šventes – gyvąjį įvairiaspalvį kultūros vyksmą Lietuvoje. Netrukus pastebėta, kad albume pateikiama medžiaga kelia susidomėjimą ir labai tinka kalendoriui. Šioji mintis netrukus buvo įkūnyta – taip atsirado 2021-jų metų kalendorius, kuris buvo išrinktas geriausiu 2021 metų Lietuvos kalendoriumi ir laimėjo Lauryno Ivinskio premiją Šiaulių rajono savivaldybės kasmet rengiamame konkurse. Tęsiant sumanymą, ta pačia tema, bet su naujais vaizdais buvo parengtas 2022 metų kalendorius. Su šiuo nauju spalvingu leidiniu rengėjai supažindina visuomenę.

Kas vyks? 2022 metų kalendoriaus „Metai SAULĖS RATU“ pristatymas

Kas dalyvaus? Kalendoriaus autorius Vytautas Daraškevičius bei poetas, dainų autorius ir atlikėjas Albertas Antanavičius

Kada? Gruodžio 9 d. 17 val.

Kur? Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka, Seirijų g. 2

Įėjimas nemokamas, su galimybių pasu. Renginyje bus galima įsigyti kalendorių.

Organizatorių informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-03